Bunt. Cykl Hajmdal. Tom 3

Bunt. Cykl Hajmdal. Tom 3 - Dariusz Domagalski | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dariusz Domagalski
WYMIAR
11,63 MB
NAZWA PLIKU
Bunt. Cykl Hajmdal. Tom 3.pdf
ISBN
3889908950124

OPIS

Potężny drednot „Hajmdal” zostawia za sobą księżyce Monarchy i przemierza olbrzymie terytorium Cesarstwa Bahiriańskiego, gdzie w każdym systemie czyha flota nieprzyjaciela. Admirał Nathaniel Kashtaritu podejmuje ryzykowną grę z wrogiem. Stawką jest śmierć albo ocalenie.Wśród załogi, zmęczonej i zniechęconej, zaczynają się skrywane szepty, tajne spotkania, knowania i intrygi.Na pokładzie wybucha bunt.Tymczasem gdzieś w nieznanej przestrzeni, na żyjącym okręcie Khon-Ma, ludzie budzą się z letargu. Próbują zrozumieć, co się stało. Wśród pytań bez odpowiedzi jasne jest tylko jedno. Toch-em umiera.Jak potoczą się losy Federacji Terrańskiej? Czy Ezra Leahy i jego towarzysze przetrwają nadciągającą burzę?Kosmos skrywa niezgłębione sekrety.

Zbliża się wi Potężny drednot „Hajmdal" zostawia za sobą księżyce Monarchy i przemierza olbrzymie terytorium Cesarstwa Bahiriańskiego, gdzie w każdym systemie czyh... Sprawdź informacje nt. audiobooka: Hajmdal.

Stawką jest śmierć albo ocalenie. Audiobook - Hajmdal. Tom 3 - Dariusz Domagalski.

POWIĄZANE KSIĄŻKI