Bazanek i szczerbaty uśmiech losu

Bazanek i szczerbaty uśmiech losu - Monika Krauze | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Monika Krauze
WYMIAR
6,56 MB
NAZWA PLIKU
Bazanek i szczerbaty uśmiech losu.pdf
ISBN
2044692306362

OPIS

O czym szemrze przedwojenna kamienica przy ulicy Wyspiańskiego w rozedrganym powietrzu początku lata? Jasna sprawa, że o tajemnicach!Złoto, kręcące się wokół domu podejrzane typki, mroczny dentysta, brodaty student, artystka oraz tajemniczy fiołkowy zapach. I to dziwne uczucie w środku nocy, kiedy zaczynają bulgotać ściany... Lato dla braci Bazanków zapowiada się pełne wyzwań… W roztapiającym wszystko upale, z burzą na horyzoncie, losy kamienicy nieoczekiwanie znajdą się w rękach Emila i Jonasza. Czy uda im się rozwikłać tajemnice, o których szepcze budynek?Pełna inteligentnego humoru przygodowa powieść mistrzowsko łączy elementy komedii, thrilleru i kryminału. Poczuj dreszczyk emocji oraz klimat wakacyjnej przygody. Odkryj, jakie tajemnice kryje pozornie spokojny dom przy Wyspiańskiego 41.

Krauze Monika Cena det.29,90 zł Cena brutto29,90 zł. Wydawca ZIELONA SOWA Seria BAZANEK EAN 9788380738386 Oprawa twarda Data premiery 2019-06-19 Dostępne od 2019-06-19 Ostatnia zmiana .

O czym szemrze przedwojenna kamienica przy ulicy Wyspiańskiego w rozedrganym powietrzu początku lata? Jasna sprawa, że o tajemnicach! Złoto, kręcące się wokół domu podejrzane typki, mroczny dentysta, brodaty student, artystka oraz tajemniczy fiołkowy zapach. Bazanek I Szczerbaty Uśmiech Losu - Monika Krauze już od 15,98 zł - od 15,98 zł, porównanie cen w 31 sklepach. Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Czy uśmiechnie się do nich szczerbaty uśmiech losu? Pełna inteligentnego humoru przygodowa powieść mistrzowsko łączy elementy komedii, thrilleru i kryminału.

POWIĄZANE KSIĄŻKI