Bazanek i szczerbaty uśmiech losu

Bazanek i szczerbaty uśmiech losu - Monika Krauze | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Monika Krauze
WYMIAR
6,3 MB
NAZWA PLIKU
Bazanek i szczerbaty uśmiech losu.pdf
ISBN
4232870097527

OPIS

O czym szemrze przedwojenna kamienica przy ulicy Wyspiańskiego w rozedrganym powietrzu początku lata? Jasna sprawa, że o tajemnicach!Złoto, kręcące się wokół domu podejrzane typki, mroczny dentysta, brodaty student, artystka oraz tajemniczy fiołkowy zapach. I to dziwne uczucie w środku nocy, kiedy zaczynają bulgotać ściany... Lato dla braci Bazanków zapowiada się pełne wyzwań… W roztapiającym wszystko upale, z burzą na horyzoncie, losy kamienicy nieoczekiwanie znajdą się w rękach Emila i Jonasza. Czy uda im się rozwikłać tajemnice, o których szepcze budynek?Pełna inteligentnego humoru przygodowa powieść mistrzowsko łączy elementy komedii, thrilleru i kryminału. Poczuj dreszczyk emocji oraz klimat wakacyjnej przygody. Odkryj, jakie tajemnice kryje pozornie spokojny dom przy Wyspiańskiego 41.

O czym szemrze przedwojenna kamienica przy ulicy Wyspiańskiego w rozedrganym powietrzu początku lata? Jasna sprawa, że o tajemnicach! Złoto, kręcące się wokół domu podejrzane typki, mroczny dentysta, brodaty student, artystka oraz tajemniczy fiołkowy zapach. I to ... Bazanek i szczerbaty uśmiech losu został na okładce określony mianem kryminału retro i nie ma w tym przesady.To książka dla dzieci, które lubią piękny, choć momentami trochę niedzisiejszy, język.

Odbiór własny w Poznaniu. jak tylko Bazanek i szczerbaty uśmiech losu się pojawi. Powiadomienia wysyłamy natychmiast po pojawieniu się towaru w sklepie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI