Zanim się obudzę

Zanim się obudzę - Agnieszka Bednarska | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Bednarska
WYMIAR
4,34 MB
NAZWA PLIKU
Zanim się obudzę.pdf
ISBN
9075812561452

OPIS

Z rzeki zostaje wyłowiona kobieta – wyziębiona i prawie martwa. W szpitalu zapada w śpiączkę. Ma nikłe szanse na wybudzenie się. Policja nie potrafi ustalić jej tożsamości, nikt nie zgłasza jej zaginięcia. Opiekująca się nią siostra Brygida nadaje jej imię Selena i od tej pory poświęca się opiece nad dziewczyną.Do tej samej sali trafia Kamil, chłopak z objawami śmierci mózgowej. Ordynator namawia jego rodziców do podpisania zgody na pobranie organów od Kamila, ale oni się nie zgadzają. Matka, patrząc na syna, nie wierzy w jego śmierć.W szpitalu pracuje również doktor Yao Nakamura – wychowanek domu dziecka, samotny dziwak i przeciwnik orzekania śmierci mózgowej. Czy zdoła przywrócić swoich pacjentów do świata żywych? Kto ma decydować, gdzie leży granica między życiem a śmiercią? Co dzieje się za świadomością człowieka, który jest zbyt słaby, by wrócić, lecz wciąż niegotowy, by odejść?

Czy dusza naprawdę istnieje a nasze ciało jest jedynie niczym wynajęte mieszkanie? Gdzie zmierzamy gdy nasze serce przestanie bić? Jest przepełniona smutkiem. To nie jest historia o duchach ale próba pokazania że jeszcze coś istnieje po śmierci. Zanim się obudzę.

Jessie i Mark robią wszystko, by stworzyć dziecku kochającą... Gdyby tylko nasze sny mogły stawać się ... Zanim się obudzę (2016) Młode małżeństwo, po tragicznej stracie ukochanego syna, adoptuje ośmioletniego chłopca.

POWIĄZANE KSIĄŻKI