Wundermistrz. Cykl Polowanie na Morrigan Crow - Nevermoor. Tom 1

Wundermistrz. Cykl Polowanie na Morrigan Crow - Nevermoor. Tom 1 - Jessica Townsend | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jessica Townsend
WYMIAR
10,3 MB
NAZWA PLIKU
Wundermistrz. Cykl Polowanie na Morrigan Crow - Nevermoor. Tom 1.pdf
ISBN
5199806660479

OPIS

Morrigan Crow udało się umknąć przepowiedni i dzięki pomocy Jupitera Northa trafiła do magicznej krainy Nevermoor. Tam przeszła kilka trudnych egzaminów, a także znalazła bezpieczne schronienie w Hotelu Deukalion. Kiedy wydawać by się mogło, że wszystkie kłopoty zostawiła za sobą, okazuje się, iż zamiast wsparcia, styka się z niepewnością i próbami stłumienia jej niezwykłego daru. Co gorsza, członkowie towarzystwa zaczynają znikać, a ktoś próbuje zwrócić jej nowych przyjaciół przeciwko niej. Ezra Squall nie ustaje w namowach do współpracy, obiecując jej wiedzę i roztaczając przed nią wizje, którym coraz trudniej się oprzeć.Czyżby marzenie Morrigan, by uciec przed przeklętym losem skończyło się, zanim na dobre się rozpoczęło?

Polowanie na Morrigan Crow . Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Trzecia część cyklu Nevermoor o obdarzonej niezwykłymi mocami trzynastoletniej Morrigan Crow.

Morrigan i jej przyjaciele przetrwali pierwszy rok nauki w elitarnym Towarzystwie Wunderowym. Pustka wietrzna. Cykl Polowanie na Morrigan Crow - Nevermoor.

POWIĄZANE KSIĄŻKI