Sezon 1: Przyjaciele. Na dobre i na złe

Sezon 1: Przyjaciele. Na dobre i na złe - Magdalena Trubowicz | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Magdalena Trubowicz
WYMIAR
7,47 MB
NAZWA PLIKU
Sezon 1: Przyjaciele. Na dobre i na złe.pdf
ISBN
5423638436954

OPIS

Jedna kamienica, dwa mieszkania, siedmioro przyjaciół - niech nie zmyli Was ten scenariusz, takiej książki jeszcze nie było!Kłócimy się, wyzłośliwiamy, ale przede wszystkim rozmawiamy. Spędzamy ze sobą mnóstwo czasu. Szukamy swoich drugich połówek i pomagamy w tych poszukiwaniach innym. Jesteśmy przyjaciółmi. Wiemy, że możemy na siebie liczyć, jesteśmy dla siebie wsparciem i będziemy ze sobą zawsze - na dobre i na złe.Bo przecież najlepszych przyjaciół poznaje się w kamienicy!Przezabawna seria o grupie przyjaciół, których połączył wspólny adres i to samo poczucie humoru. Poznajcie Cypiska, Alicję, Krzyśka, Igę, Karolinę i Karola i dajcie się zaskoczyć - to historia inna niż wszystkie!

Moim najlepszym przyjacielem od 3 lat jest kumpel Bartosz. Pomagamy sobie wzajemnie w życiu, wspieramy się duchowo jesteśmy jak rodzina. Przyjaciel-na dobre i zle chwile.

PRZYJACIELE, CZWARTA STRONA „Na dobre i na złe" to powieść o przyjaźni. To początek historii o szóstce sąsiadów ze starej kamienicy, którzy towarzyszą sobie na dobre i na złe.

POWIĄZANE KSIĄŻKI