Sezon 1: Przyjaciele. Na dobre i na złe

Sezon 1: Przyjaciele. Na dobre i na złe - Magdalena Trubowicz | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Magdalena Trubowicz
WYMIAR
7,91 MB
NAZWA PLIKU
Sezon 1: Przyjaciele. Na dobre i na złe.pdf
ISBN
8304639498515

OPIS

Jedna kamienica, dwa mieszkania, siedmioro przyjaciół - niech nie zmyli Was ten scenariusz, takiej książki jeszcze nie było!Kłócimy się, wyzłośliwiamy, ale przede wszystkim rozmawiamy. Spędzamy ze sobą mnóstwo czasu. Szukamy swoich drugich połówek i pomagamy w tych poszukiwaniach innym. Jesteśmy przyjaciółmi. Wiemy, że możemy na siebie liczyć, jesteśmy dla siebie wsparciem i będziemy ze sobą zawsze - na dobre i na złe.Bo przecież najlepszych przyjaciół poznaje się w kamienicy!Przezabawna seria o grupie przyjaciół, których połączył wspólny adres i to samo poczucie humoru. Poznajcie Cypiska, Alicję, Krzyśka, Igę, Karolinę i Karola i dajcie się zaskoczyć - to historia inna niż wszystkie!

Scenarzyści serialu przygotowali dla widzów prawdziwą ... Przyjaciela na dobre i na złe! Dodano na Hydepark 25 kwietnia 2020 przez BYK75, 1 post (szczegóły), ostatni post 25 kwietnia 2020. BYK75 25 kwietnia 2020 (pierwszy post) Czworonożny przyjaciel na dobre i na złe, Bielsko-Biała.

sezonu polskiego serialu obyczajowego „Na dobre i na złe". Będzie to jednocześnie 800.

POWIĄZANE KSIĄŻKI