Płynąc do domu

Płynąc do domu - Deborah Levy | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Deborah Levy
WYMIAR
6,1 MB
NAZWA PLIKU
Płynąc do domu.pdf
ISBN
5870222611322

OPIS

Wyjaw mi historię swego życia, a ja pomogę ci o niej zapomnieć.Willa pod Niceą, wibrujące napięciem gęste powietrze, przesycone zapachem rozgrzanej ziemi. W basenie unosi się nagie kobiece ciało. To Katie Finch - rudowłosa miłośniczka roślin, której niespodziewana obecność zburzy przez lata budowany rodzinny spokój. Po tych wakacjach nic nie będzie takie samo.Deborah Levy - jedna z najoryginalniejszych współczesnych pisarek - subtelnie i wnikliwie przygląda się skomplikowanym miłosnym relacjom i pozornie trwałym rodzinnym więzom. Obnaża prawdę o sekretach tak bolesnych, że ukrywamy je sami przed sobą.Levy to pełna życia, inteligentna literacka bestia.„The Telegraph”Epika najwyższej próby.„The Independent”Nowatorska, świeża, a przy tym głęboka... Lektura „Płynąc do domu” jest jak użądlenie osy.„The Denver Post”Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Po tych wakacjach nic nie będzie takie samo… Deborah Levy to najoryginalniejsza współczesna pisarka, dwukrotna finalistka Nagrody Bookera. PŁYNĄC DO DOMU PŁYNĄC DO DOMU Levy Deborah 0 ocen Wydawnictwo: Znak. Kategoria: Literatura piękna pozostałe.

Wydawca: Znak. Formaty na czytniki Kindle, PocketBook oraz telefony z systemami Android, iOS, Windows.

POWIĄZANE KSIĄŻKI