Płynąc do domu

Płynąc do domu - Deborah Levy | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Deborah Levy
WYMIAR
11,28 MB
NAZWA PLIKU
Płynąc do domu.pdf
ISBN
6845966805445

OPIS

Wyjaw mi historię swego życia, a ja pomogę ci o niej zapomnieć.Willa pod Niceą, wibrujące napięciem gęste powietrze, przesycone zapachem rozgrzanej ziemi. W basenie unosi się nagie kobiece ciało. To Katie Finch - rudowłosa miłośniczka roślin, której niespodziewana obecność zburzy przez lata budowany rodzinny spokój. Po tych wakacjach nic nie będzie takie samo.Deborah Levy - jedna z najoryginalniejszych współczesnych pisarek - subtelnie i wnikliwie przygląda się skomplikowanym miłosnym relacjom i pozornie trwałym rodzinnym więzom. Obnaża prawdę o sekretach tak bolesnych, że ukrywamy je sami przed sobą.Levy to pełna życia, inteligentna literacka bestia.„The Telegraph”Epika najwyższej próby.„The Independent”Nowatorska, świeża, a przy tym głęboka... Lektura „Płynąc do domu” jest jak użądlenie osy.„The Denver Post”Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Duży wybór produktów, niskie ceny, szybka wysyłka. Wejdź i sprawdź! Płynąc do domu - Deborah Levy - opis książki: Wyjaw mi historię swego życia, a ja pomogę ci o niej zapomnieć.

Inne, czyli miscellanea Brak elementów do wyświetlenia. Forum - dyskusje na temat książki. Płynąc do domu - Deborah Levy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI