O jeden diament za daleko

O jeden diament za daleko - Marta Radomska | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marta Radomska
WYMIAR
10,85 MB
NAZWA PLIKU
O jeden diament za daleko.pdf
ISBN
7569527710803

OPIS

Miłość, ślub i diamenty - wszystko pasuje? Nie tym razem!Majka już niedługo zostanie świadkową na ślubie swojego brata. Uroczystość zapowiada się nieziemsko! Tylko panna młoda zżerana stresem jest trudna do zniesienia, bo chciałaby, żeby wszystko było idealne.Sprzeczki z przyszłą bratową to nie jedyny kłopot Majki. Jej konto bankowe świeci pustkami, a portfele przyjaciół wcale nie wyglądają lepiej. W żartach wspólnie planują napad na jubilera. Kilka dni później o dokładnie takim włamaniu będą pisały wszystkie gazety…Czy któryś z przyjaciół Majki naprawdę posunął się tak daleko?

Kupując wybrany plik otrzymujesz możliwość pobrania go w kilku aktualnie dostępnych formatach. Informacja o tym, jakie formaty przyporządkowane są do danego pliku, podana jest za tytułem oraz w ikonce multiformat. O jeden diament za daleko; O jeden diament za daleko Marta Radomska.

Majka jak zwykle zabawna. Zagadka była bardziej skomplikowana i o wiele więcej się działo.

POWIĄZANE KSIĄŻKI