O jeden diament za daleko

O jeden diament za daleko - Marta Radomska | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marta Radomska
WYMIAR
9,37 MB
NAZWA PLIKU
O jeden diament za daleko.pdf
ISBN
8432812264696

OPIS

Miłość, ślub i diamenty - wszystko pasuje? Nie tym razem!Majka już niedługo zostanie świadkową na ślubie swojego brata. Uroczystość zapowiada się nieziemsko! Tylko panna młoda zżerana stresem jest trudna do zniesienia, bo chciałaby, żeby wszystko było idealne.Sprzeczki z przyszłą bratową to nie jedyny kłopot Majki. Jej konto bankowe świeci pustkami, a portfele przyjaciół wcale nie wyglądają lepiej. W żartach wspólnie planują napad na jubilera. Kilka dni później o dokładnie takim włamaniu będą pisały wszystkie gazety…Czy któryś z przyjaciół Majki naprawdę posunął się tak daleko?

I / tytuł jak cała seria/ i dlatego proponuję czytać w kolejności. O jeden diament za daleko / Marta Radomska. [miejsce nieznane] : Czwarta Strona : Legimi, 2019.

Uroczystość zapowiada się nieziemsko! Tylko panna młoda zżerana stresem jest trudna do zniesienia, bo chciałaby, żeby wszystko było idealne. Księgarnia Współczesna » O jeden diament za daleko. dział: Literatura » Obyczajowa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI