Non stop

Non stop - Brian Aldiss | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Brian Aldiss
WYMIAR
10,72 MB
NAZWA PLIKU
Non stop.pdf
ISBN
4516048267062

OPIS

Fascynująca lektura, od początku do samego końca, kiedy odkrywasz, o co w tym wszystkim chodzi, i zaczynasz czytać ponownie. - „The Observer”POWIEŚĆ ZDOBYŁA PRIX JULES VERNE.Roy Complain oraz jego plemię żyją w porośniętych dziką roślinnością Kwaterach i walczą o przetrwanie w nieprzyjaznym świecie. Wrogami, oprócz innych plemion i dzikich zwierząt, są też mityczni Ludzie z Dziobu, legendarni Giganci i przerażający Obcy. Jedna z legend głosi, że wszystkie Pokłady są zamknięte w pojemniku zwanym statkiem, który przemierza pustkę od jednego świata do drugiego. Complain nie wie, które opowieści starszyzny są prawdziwe. W trakcie wyczerpującej, pełnej niebezpieczeństw wyprawy przekona się, że mityczny statek skrywa liczne tajemnice, a prawda jest jeszcze bardziej przerażająca.

W przypadku braku środków wystarczających do pobrania opłaty Pakiet Non Stop zostanie odnowiony z chwilą zasilenia konta kwotą pozwalającą Oferta NON STOP jest aktualizowana na bieżąco. Regularnie pojawią nowe propozycje mieszkań na wynajem o czynszu komunalnym lub tbsowskim.

Film opisuje muzyczne środowisko warszawskiego clubbingu - pokolenie bez rewolucji i kultury ... non stop. Pisownia.

POWIĄZANE KSIĄŻKI