Non stop

Non stop - Brian Aldiss | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Brian Aldiss
WYMIAR
9,87 MB
NAZWA PLIKU
Non stop.pdf
ISBN
7528837091967

OPIS

Fascynująca lektura, od początku do samego końca, kiedy odkrywasz, o co w tym wszystkim chodzi, i zaczynasz czytać ponownie. - „The Observer”POWIEŚĆ ZDOBYŁA PRIX JULES VERNE.Roy Complain oraz jego plemię żyją w porośniętych dziką roślinnością Kwaterach i walczą o przetrwanie w nieprzyjaznym świecie. Wrogami, oprócz innych plemion i dzikich zwierząt, są też mityczni Ludzie z Dziobu, legendarni Giganci i przerażający Obcy. Jedna z legend głosi, że wszystkie Pokłady są zamknięte w pojemniku zwanym statkiem, który przemierza pustkę od jednego świata do drugiego. Complain nie wie, które opowieści starszyzny są prawdziwe. W trakcie wyczerpującej, pełnej niebezpieczeństw wyprawy przekona się, że mityczny statek skrywa liczne tajemnice, a prawda jest jeszcze bardziej przerażająca.

579,104 likes · 262 talking about this. Own it Now on Blu-ray, DVD & Digital HD Non-Stop.

Zapoznaj się z przykładami tłumaczeń 'non-stop' w zdaniach, posłuchaj wymowy i przejrzyj gramatykę. Directed by Jaume Collet-Serra. With Liam Neeson, Julianne Moore, Scoot McNairy, Michelle Dockery.

POWIĄZANE KSIĄŻKI