Kiedy dorosnę...

Kiedy dorosnę... - Quentin Gréban | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Quentin Gréban
WYMIAR
10,90 MB
NAZWA PLIKU
Kiedy dorosnę....pdf
ISBN
2030191842595

OPIS

Kiedy w szkole pada pytanie, kim dzieci chcą zostać w przyszłości, większość ma już plan – lekarką! Policjantem! Superbohaterem!Jeśli jeszcze nie wiecie, nie martwcie się! Julka też nie jest pewna… Ciekawe, co wybierze?Kolejna mistrzowsko ilustrowana książka dla najmłodszych belgijskiego autora Quentina Grébana, którego twórczość zachwyca, wzrusza i bawi dzieci i ich rodziców.

Młodzi ludzie piją, przeklinają, palą trawę i marnują czas. Potrafią... Kiedy w szkole pada pytanie, kim dzieci chcą zostać w przyszłości, większość ma już plan - lekarką! Policjantem! Superbohaterem! Jeśli jeszcze nie wiecie, nie martwcie się! Julka też nie jest pewna… Ciekawe, co wybierze? Kolejna mistrzowsko ilustrowana książka dla najmłodszych belgijskiego autora Quentina Grébana, którego twórczość zachwyca, wzrusza i bawi dzieci i ich ... ,,Kiedy dorosnę…" to niezwykle urocza książka, która daje małym czytelnikom i ich rodzicom wiele tematów do rozmów.

Ciekawe, co wybierze? Ilustracja to zdjęcie grupy dzieci z pewnej szkoły…piesków, które rozważały, co chcą robić, kiedy dorosną. To pytanie dzieci słyszą bardzo często, oprócz tego, żeby zostały sobą, lubiły siebie takimi, jacy są, pozostaje trudny czasem wybór, czym chcę się zajmować, kiedy będę już pracować. Kim zostanę kiedy dorosnę .

POWIĄZANE KSIĄŻKI