Kiedy dorosnę...

Kiedy dorosnę... - Quentin Gréban | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Quentin Gréban
WYMIAR
3,42 MB
NAZWA PLIKU
Kiedy dorosnę....pdf
ISBN
9761933916277

OPIS

Kiedy w szkole pada pytanie, kim dzieci chcą zostać w przyszłości, większość ma już plan – lekarką! Policjantem! Superbohaterem!Jeśli jeszcze nie wiecie, nie martwcie się! Julka też nie jest pewna… Ciekawe, co wybierze?Kolejna mistrzowsko ilustrowana książka dla najmłodszych belgijskiego autora Quentina Grébana, którego twórczość zachwyca, wzrusza i bawi dzieci i ich rodziców.

Pragniemy, by nasze dziecko było szczęśliwe, ale i dobrze zarabiało. Nie ma nic w tym złego, stabilizacja finansowa zapewnia spokój. Jeśli odwiedzasz naszą angielską wersję i chcesz zobaczyć definicje Kiedy dorosnę w innych językach, kliknij menu językowe na prawym dolnym rogu.

- O, i kiedy dorosnę to będę potrafiła zdjąć ten obrazek ze ściany i nawet żarówkę! I sama włączyć lampę! - To prawda. - Ale fajnie będzie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI