I ty możesz zmienić świat. 42 inspirujące historie o niezwykłych dzieciach

I ty możesz zmienić świat. 42 inspirujące historie o niezwykłych dzieciach - Karolina Grabarczyk | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Karolina Grabarczyk
WYMIAR
10,2 MB
NAZWA PLIKU
I ty możesz zmienić świat. 42 inspirujące historie o niezwykłych dzieciach.pdf
ISBN
3408235498095

OPIS

Rodzice i nauczyciele często stawiają dzieciom za wzór osoby, które dokonały czegoś wielkiego. Ale czasem trudno jest wzorować się na kimś, kto jest tyle starszy! Książka przedstawia historie 42 bohaterów, którzy jeszcze będąc dziećmi sprawili, że świat stał się lepszy. Niektórzy mieli bezpieczne domy i szczęśliwe rodziny, inni żyli w trudnych warunkach – w ubóstwie, podczas wojny, lub byli ciężko chorzy. Wszyscy pokazali, że mimo przeciwności warto walczyć o swoje prawa i pomagać innym.Dzięki tym historiom młodzi czytelnicy mogą poczuć, jak wielką dysponują mocą i nabrać odwagi, by ulepszać codzienność, walczyć o sprawiedliwość, inspirować do działania, po prostu… ratować świat!

Nika Jaworowska-Duchlińska To jest książka o dzieciakach z bliższego i dalszego sąsiedztwa. I ty możesz zmienić świat 42 inspirujące historie o niezwykłych dzieciach. Rok wydania: 2019 Format: 17.0x24.0cm Oprawa: Twarda I Ty Możesz Zmienić Świat 42 Inspirujące Historie O Niezwykłych Dzieciach - Karolina Grabarczyk - opinie, komentarze o produkcie.

Pseudonim. I ty możesz zmienić świat. 42 inspirujące historie o niezwykłych dzieciach Cena: 25,52 zł 29,00 zł 25.52 zawiera 5% VAT, bez kosztów dostawy Szczegóły: I ty możesz zmienić świat - Grabarczyk Karolina.

POWIĄZANE KSIĄŻKI