Horyzont zdarzeń. Cykl Parabellum. Tom 2

Horyzont zdarzeń. Cykl Parabellum. Tom 2 - Remigiusz Mróz | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Remigiusz Mróz
WYMIAR
11,6 MB
NAZWA PLIKU
Horyzont zdarzeń. Cykl Parabellum. Tom 2.pdf
ISBN
6896778515860

OPIS

Historia o wielkiej miłości, braterskiej przyjaźni i nienawiści, która zalała Europę, a której nie sposób było zatrzymać.Druga część sagi historycznej Remigiusza Mroza przedstawia dalsze losy braci Zaniewskich. Staszek i Maria ucieczki od wojny i śmierci szukają na Zachodzie, podczas gdy Bronek stara się przebić na Kresy do ukochanej Anieli. Jego podróż po terenach zajętych przez Armię Czerwoną skończy się w zupełnie innym miejscu, niż kiedykolwiek przypuszczał.Horyzont zdarzeń to znacznie więcej niż obraz rozszarpywanej i pożeranej po kawałku z każdej strony Polski. To opowieść o tym, że nierzadko próbując dotrzeć za horyzont, nie wiemy, czy skrywa on bezpieczną przystań czy raczej zgubę.Powieść Horyzont zdarzeń to druga część cyklu „Parabellum”, opisującego niezwykłą tułaczkę obu braci po ogarniętej wojną Europie. Będą walczyć, zabijać, uciekać przed faszystami i bolszewikami, wplątywać się w afery szpiegowskie… Oraz kochać piękne kobiety.

Cykl: Parabellum (tom 3) Średnia ocen: ... Horyzont zdarzeń (ang. event horizon) - sfera otaczająca czarną dziurę lub tunel czasoprzestrzenny, oddzielająca obserwatora zdarzenia od zdarzeń, o których nie może on nigdy otrzymać żadnych informacji.Innymi słowy, jest to granica w czasoprzestrzeni, po przekroczeniu której prędkość ucieczki dla dowolnego obiektu i fali przekracza prędkość światła w próżni. Szczegóły: Parabellum Tom 2 - Mróz Remigiusz.

Stron 312. Stosunkowo rzadko zdarza mi się trafić na cykl, którego drugi tom wciąga bardziej niż pierwszy, dlatego z entuzjazmem witam każdy wyjątek od tej reguły.

POWIĄZANE KSIĄŻKI