Dziarskie puszczyki. Żubr Pompik - Wyprawy

Dziarskie puszczyki. Żubr Pompik - Wyprawy - Tomasz Samojlik | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tomasz Samojlik
WYMIAR
9,31 MB
NAZWA PLIKU
Dziarskie puszczyki. Żubr Pompik - Wyprawy.pdf
ISBN
1651691762511

OPIS

Podczas wizyty w Wielkopolskim Parku Narodowym Polinka ma wyjątkowo bojowy nastrój. Chce sama decydować o tym, co będzie robić! Planuje wspiąć się na najwyższe wzniesienie w okolicy, choćby miała to zrobić zupełnie sama. Pompik próbuje ją powstrzymać, ale niespodziewanie do wyprawy przyłączają się małe puszczyki. Tego dnia samodzielność i małych żubrów, i małych puszczyków zostanie wystawiona na ciężką próbę. Autorem serii jest Tomasz Samojlik, doktor nauk przyrodniczych na co dzień badający historię przyrody Puszczy Białowieskiej.

Pompik próbuje ją powstrzymać, ale niespodziewanie do wyprawy przyłączają się małe puszczyki. Tego dnia samodzielność i małych żubrów, i małych ... Podczas wizyty w Wielkopolskim Parku Narodowym Polinka ma wyjątkowo bojowy nastrój.

Chce sama decydować o tym, co będzie robić! Planuje wspiąć się na najwyższe wzniesienie w okolicy, choćby miała to zrobić zupełnie sama. Opis: Żubr Pompik Wyprawy Dziarskie puszczyki - Samojlik Tomasz. Podczas wizyty w Wielkopolskim Parku Narodowym Polinka ma wyjątkowo bojowy nastrój.

POWIĄZANE KSIĄŻKI