Aru Shah i Pieśń Śmierci. Seria Kroniki Pandawów. Tom 2

Aru Shah i Pieśń Śmierci. Seria Kroniki Pandawów. Tom 2 - Roshani Chokshi | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Roshani Chokshi
WYMIAR
6,9 MB
NAZWA PLIKU
Aru Shah i Pieśń Śmierci. Seria Kroniki Pandawów. Tom 2.pdf
ISBN
7450880961077

OPIS

Aru dopiero zaczyna rozumieć, na czym polega cała ta historia z Pandawami, kiedy Innoświat wpada w panikę. Zaginął łuk i strzała boga miłości, a złodziej nie bawi się w Amora, lecz zamienia ludzi w pozbawionych serca zombi – maszyny do zabijania. Jakby tego było mało, o kradzież zostaje posądzona Aru. Jeśli do następnej pełni Księżyca nie znajdzie strzały, zostanie wygnana z Innoświata. Na zawsze. Ale szczęście w nieszczęściu, że nie będzie musiała jej szukać sama. Aru i jej duchowa siostra Mini stworzą drużynę z Brynne – niezwykle silną dziewczyną, która wie więcej, niż się wydaje, oraz Aidenem – chłopcem z naprzeciwka, który skrywa wiele sekretów… Wspólnie będą walczyć z demonami, podróżować przez migotliwą i niebezpieczną krainę węży, by odkryć, że ich nieprzyjacielem jest zupełnie ktoś innym, niż się spodziewali.

Galeria Książki Książki - Fantastyka - Fantasy - przeczytaj opinie, kupuj online w dobrej cenie na ... Zobacz koniecznie Fantasy Aru Shah i pieśń śmierci Kroniki Pandawów Tom 2 w cenie 35.91 zł. Książka Koszt dostawy już od 0.00.

Zaginął łuk i strzała boga miłości, a złodziej nie bawi się w Amora, lecz zamienia ludzi w pozbawionych serca zombi - maszyny do zabijania. Jakby tego było mało, o kradzież zostaje posądzona Aru.

POWIĄZANE KSIĄŻKI