W szpilkach od Manolo

W szpilkach od Manolo - Agnieszka Lingas-Łoniewska | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Lingas-Łoniewska
WYMIAR
5,72 MB
NAZWA PLIKU
W szpilkach od Manolo.pdf
ISBN
2548389509676

OPIS

Śmiesznie, strasznie, zagadkowo – W szpilkach od Manolo to książka petarda!Liliana ma ustabilizowane życie: własne mieszkanie, dobry samochód, pracę w korporacji i towarzystwo ukochanych kotów. Są też pewne braki: nie ma faceta, a obowiązki zawodowe ją nudzą i frustrują. Czuje, że powinna coś zmienić w swoim życiu, ale dokoła wieje nudą i pomysłów brak. Do czasu, gdy los przygotuje jej pokaźną paczkę z życiowymi zawirowaniami…Miłość okaże się siłą, która popycha do zbrodni i ratuje z rąk przestępców.Poznaje niemożliwie przystojnego mężczyznę, Michała, któremu najpierw robi awanturę o zajęte miejsce parkingowe, a potem się okazuje, że to jej nowy szef, a niebawem – nowy facet. A jeszcze chwilę później się dowiaduje, że Michał nie jest tym, za kogo się podaje. Musi zdecydować, czy mu zaufać – a przecież tak się zawiodła na poprzednim narzeczonym, który ją zdradzał. Dodatkowo w pracy zaczynają się roszady kadrowe i zwolnienia, w skrzynce na listy pojawiają się dziwne kartki z numerami, a w mieście giną kolejne dziewczyny. No i matka wciąż pyta, kiedy Liliana wyjdzie za mąż.W szpilkach od Manolo to kryminał, który bywa śmieszny, komedia, która czasem jeży włos na głowie, i pełnokrwisty romans. Jest tu wszystko – prócz nudy.

771 osób lubi to. Premiera powieści: 31 maja 2013r.

Tytułową markę stworzył w ... Data ukazania się w księgarni: 05.03.2021; Zamów przez telefon: ☎ (22) 112-09-57 ( 8:00 - 17:00), dzwoniąc podaj numer katalogowy: 2375951 16,70 zł. Dostępnych: 20 Wyślemy w ciągu 3-4 dni.

POWIĄZANE KSIĄŻKI