Pola mówi: sprzątamy!

Pola mówi: sprzątamy! - Irene Marienborg | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Irene Marienborg
WYMIAR
3,82 MB
NAZWA PLIKU
Pola mówi: sprzątamy!.pdf
ISBN
8605998718660

OPIS

Pola to bohaterka nowej serii dla najmłodszych czytelników. Dziewczynka mierzy się z wszystkimi wyzwaniami codzienności, z jakimi spotykają się małe dzieci. Dzisiaj Polę odwiedził przyjaciel Filip. Po zabawie oboje są bardzo głodni, ale tata mówi, że zjedzą naleśniki, dopiero kiedy sprzątną wszystkie zabawki. Dzieci zabierają się do pracy, a tymczasem tata też ma coś do posprzątania.

Podręczniki szkolne, językowe, beletrystyka, książki dla dzieci, lektury, pomoce edukacyjne. Sprawdź naszą ofertę Pola mówi: sprzątamy! - Irene Marienborg - opis książki: Pola to bohaterka nowej serii dla najmłodszych czytelników.

Po zabawie oboje są bardzo głodni, ale tata mówi, że zjedzą naleśniki, dopiero kiedy sprzątną wszystkie zabawki. Pola to bohaterka nowej serii dla najmłodszych czytelników. Dziewczynka mierzy się z wszystkimi wyzwaniami codzienności, z jakimi spotykają się małe dzieci.

POWIĄZANE KSIĄŻKI