[OUTLET] Network. Pięć miesięcy przed 11 września

[OUTLET] Network. Pięć miesięcy przed 11 września - Jason Elliot | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jason Elliot
WYMIAR
3,31 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Network. Pięć miesięcy przed 11 września.pdf
ISBN
2221615261214

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Na kilka miesięcy przed zamachami 11 września służby wywiadowcze całego świata zostają postawione w stan pogotowia.Anthony Taverner, były oficer armii, obecnie na usługach brytyjskiego wywiadu, otrzymuje na pozór proste zadanie – zniszczyć skład pocisków stinger na terenie opanowanego przez talibów Afganistanu. Ale w świecie szpiegów pozory często mylą. Gdy rozpoczyna się wyścig z czasem, Taverner deklaruje lojalność wobec organizacji, o której istnieniu nie mogą dowiedzieć się nawet jego najbliżsi sojusznicy...Network to opowieść o wyzysku, oszustwach i przyjaźni wystawionej na najcięższa z prób.

Dostawa już od 3,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Książka Network. Pięć miesięcy przed 11 września autorstwa Elliot Jason , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie .

Pięć miesięcy przed 11 września - Jason Elliot - książka w Książkomat.pl. Dostawa już od 3,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Książka Network.

POWIĄZANE KSIĄŻKI