Kolorowych snów

Kolorowych snów - Monika Sawicka | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Monika Sawicka
WYMIAR
11,88 MB
NAZWA PLIKU
Kolorowych snów.pdf
ISBN
6332996738937

OPIS

Natalia prowadzi dynamiczne życie dwudziestolatki. Ma mnóstwo planów, energii i pomysłów na siebie. Do czasu strasznej informacji, która zmienia jej życie w jednej chwili. Początkowo dziewczyna nie wie jakie zagrożenie niesie ze sobą białaczka. Jednak gdy rozpoczyna leczenie, wyrwana z biegu, zmuszona do odłożenia swoich marzeń na półkę, powoli dowiaduje się z czym przyszło jej się mierzyć. Na szczęście nie zabraknie jej energii, by walczyć o siebie i innych – wielu osobom Natalia może pomóc, tylko czy podejmie się tego trudnego zadania?Poruszająca i niezwykle zaskakująca opowieść o chorobie, tęsknocie i stracie.

A wiesz, moja noc jest spokojna wtedy, kiedy przed zaśnięciem na ekranie mojego telefonu wyświetli się wiadomość od Ciebie, w której życzysz mi kolorowych snów .... Książka Snów kolorowych, placu budowy autorstwa Rinker Sherri Duskey , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 19,36 zł . Przeczytaj recenzję Snów kolorowych, placu budowy.

Teresy 100 91-341 Łódź . Telefon: (42) 649 86 46 E-mail: [email protected] Kolorowych Snów.pl to miejsce, gdzie znajdziesz starannie wyselekcjonowane meble, dodatki oraz oświetlenie najwyższej jakości i niespotykanych wzorów.

POWIĄZANE KSIĄŻKI