Kolorowych snów

Kolorowych snów - Monika Sawicka | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Monika Sawicka
WYMIAR
4,78 MB
NAZWA PLIKU
Kolorowych snów.pdf
ISBN
1790267804117

OPIS

Natalia prowadzi dynamiczne życie dwudziestolatki. Ma mnóstwo planów, energii i pomysłów na siebie. Do czasu strasznej informacji, która zmienia jej życie w jednej chwili. Początkowo dziewczyna nie wie jakie zagrożenie niesie ze sobą białaczka. Jednak gdy rozpoczyna leczenie, wyrwana z biegu, zmuszona do odłożenia swoich marzeń na półkę, powoli dowiaduje się z czym przyszło jej się mierzyć. Na szczęście nie zabraknie jej energii, by walczyć o siebie i innych – wielu osobom Natalia może pomóc, tylko czy podejmie się tego trudnego zadania?Poruszająca i niezwykle zaskakująca opowieść o chorobie, tęsknocie i stracie.

OpenSubtitles2018.v3 OpenSubtitles2018.v3 . Albo pokażesz mi gdzie jest mechanizm i może stąd wyjdziemy albo spędzimy tu noc, kolorowych snów. Życzenia kolorowych snów.

7208 osób lubi to · 13 osób mówi o tym · 31 użytkowników tu było. Troszczysz się o zdrowy sen w pięknym otoczeniu? Zajrzyj do nas - porozmawiamy, określimy Twoje potrzeby,... Kolorowych Snów najnowsze ogłoszenia na OLX.pl.

POWIĄZANE KSIĄŻKI