Dzień zero. Seria z Johnem Pullerem. Tom 1

Dzień zero. Seria z Johnem Pullerem. Tom 1 - David Baldacci | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
David Baldacci
WYMIAR
3,16 MB
NAZWA PLIKU
Dzień zero. Seria z Johnem Pullerem. Tom 1.pdf
ISBN
3631764148422

OPIS

Pierwszy tom ekscytującej serii z Johnem Pullerem.W Wirginii Zachodniej dochodzi do makabrycznej zbrodni, której ofiarami są pułkownik Matthew Reynolds, jego żona i dwoje nastoletnich dzieci. Śledztwo w tej sprawie prowadzi John Puller, jeden z najlepszych agentów amerykańskiej armii. Wspiera go lokalna detektyw Samantha Cole. W zapierającym dech wyścigu z czasem Cole próbuje ocalić społeczność, w której się wychowała, a Puller stara się zapobiec nadciągającej katastrofie… Ale czy można zapobiec czemuś, o czym nie wiemy, że nadchodzi?

Wspiera go lokalna detektyw Samantha Cole. Pierwszy tom ekscytującej serii z Johnem Pullerem. W Wirginii Zachodniej dochodzi do makabrycznej zbrodni, której ofiarami są pułkownik Matthew Reynolds, jego żona i dwoje nastoletnich dzieci.

Wydawca: Dolnośląskie. Wysyłamy w 2 dni robocze. Dzień zero John Puller Tom 1 | Baldacci David | Dolnośląskie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI