Dzień zero. Seria z Johnem Pullerem. Tom 1

Dzień zero. Seria z Johnem Pullerem. Tom 1 - David Baldacci | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
David Baldacci
WYMIAR
8,79 MB
NAZWA PLIKU
Dzień zero. Seria z Johnem Pullerem. Tom 1.pdf
ISBN
4223681101058

OPIS

Pierwszy tom ekscytującej serii z Johnem Pullerem.W Wirginii Zachodniej dochodzi do makabrycznej zbrodni, której ofiarami są pułkownik Matthew Reynolds, jego żona i dwoje nastoletnich dzieci. Śledztwo w tej sprawie prowadzi John Puller, jeden z najlepszych agentów amerykańskiej armii. Wspiera go lokalna detektyw Samantha Cole. W zapierającym dech wyścigu z czasem Cole próbuje ocalić społeczność, w której się wychowała, a Puller stara się zapobiec nadciągającej katastrofie… Ale czy można zapobiec czemuś, o czym nie wiemy, że nadchodzi?

W naszej księgarni internetowej znajdziesz najlepsze ebooki, audiobooki, eprasę. Pobierz w wygodnym formacie (epub, mobi, pdf) Książka Dzień zero John Puller Tom 1 - David Baldacci Pierwszy tom ekscytującej serii z Johnem Pullerem.W Wirginii Zachodniej dochodzi do makabrycznej zbrodni, której ofiarami są pułkownik Matthew Reynolds, jego żona i dwoje nastoletnich...

Tom 1. Dzień zero autorstwa Baldacci David , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie .

POWIĄZANE KSIĄŻKI