Dieta dla zdrowia. Zupy, drugie dania, desery, koktajle. Zupy, drugie dania, desery, koktajle

Dieta dla zdrowia. Zupy, drugie dania, desery, koktajle. Zupy, drugie dania, desery, koktajle - Krystyna Dajka | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Krystyna Dajka
WYMIAR
6,80 MB
NAZWA PLIKU
Dieta dla zdrowia. Zupy, drugie dania, desery, koktajle. Zupy, drugie dania, desery, koktajle.pdf
ISBN
4833822731297

OPIS

Dla tych, którzy chcą się zdrowo odżywiać Dla tych, którzy stosowali Post Daniela Krystyna Dajka, autorka bestsellerowego Postu Daniela z uzdrawiającą dietą warzywno-owocową dr Ewy Dąbrowskiej®, przedstawia przepisy na zupy, drugie dania, desery, koktajle, dzięki którym nie wrócisz do poprzedniej wagi i nauczysz się zdrowych nawyków żywieniowych. Książka to zbiór inspiracji z prostymi przepisami na zbilansowane, pełnowartościowe i smaczne posiłki. Znajdziesz w niej przepisy na: - aromatyczne zupy, - odżywcze drugie dania, - zdrowe desery i orzeźwiające koktajle. Wśród przepisów na smakowite dania tradycyjnie znalazły się praktyczne porady oraz wyjątkowy dodatek – plan, który pozwoli przygotować jadłospis aż na 8 tygodni! Z Dietą dla zdrowia utrzymasz efekty Postu Daniela przez całe życie Dieta dla zdrowia jest przeznaczona absolutnie dla każdego: dla dzieci, dorosłych i osób starszych. Można ją stosować przez całe życie. Jest pyszna, łatwa w stosowaniu. Polecam ją szczególnie tym, którzy chcą zrzucić zbędne kilogramy. Krystyna Dajka

Zupy, drugie dania, desery, koktajle. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! DIETA DLA ZDROWIA ZUPY DRUGIE DANIA DESERY KOKTAJLE - Krystyna Dajka Akcesoria do kuchni już od 10,52 zł - od 10,52 zł, porównanie cen w 29 sklepach.

Zupy, drugie dania, desery, koktajle (Krystyna Dajka). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Zupy, drugie dania, desery, koktajle, ISBN 978-83-277-1695-8, Wydawnictwo WAM, Kraków2019, format:140x202, ss.

POWIĄZANE KSIĄŻKI