Ciocia Jadzia. Tęcza. Tom 2

Ciocia Jadzia. Tęcza. Tom 2 - Eliza Piotrowska | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Eliza Piotrowska
WYMIAR
12,98 MB
NAZWA PLIKU
Ciocia Jadzia. Tęcza. Tom 2.pdf
ISBN
4629852867079

OPIS

Ciąg dalszy przygód cioci Jadzi i jej niezależnie myślącej siostrzenicy. Ciocia Jadzia jest zawsze zadowolona i uśmiechnięta. Ma też niekonwencjonalne pomysły i oryginalnych znajomych, a przepisy na potrawy po prostu wymyśla. Z ciocią Jadzią wszystko jest ciekawe, zabawne, ale też pouczające – nawet oglądanie telewizji, wyprawa do kina czy zwykły spacer. Książka przeznaczona jest dla starszych przedszkolaków, ale czytający ją dziecku dorosły też nie powinien się nudzić.

Ma też niekonwencjonalne pomysły i oryginalnych znajomych, a przepisy na potrawy po prostu wymyśla. Z ciocią Jadzią wszystko jest ciekawe, zabawne, ale też pouczające - nawet oglądanie telewizji, wyprawa do kina czy zwykły spacer. Ciocia jadzia na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Ciocia Jadzia niczego się nie boi i na wszystko ma sposób. Potrafi zamienić się w dziadka lub morskiego lwa, ale najbardziej lubi być sobą.

POWIĄZANE KSIĄŻKI