Tatry z dzieckiem. Wydanie 2

Tatry z dzieckiem. Wydanie 2 - Anna Szymczak | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Szymczak
WYMIAR
5,83 MB
NAZWA PLIKU
Tatry z dzieckiem. Wydanie 2.pdf
ISBN
1833038329580

OPIS

Któż z nas nie pamięta ze szkolnych lub studenckich czasów atmosfery wycieczek w Tatry, widoku szczytów ciągnących się po horyzont i urokliwych dolin z rwącymi strumieniami? Ale co robić, gdy sami zostaniemy rodzicami? Odłożyć wyprawy w te niezwykłe góry na wiele lat?Przewodnik Tatry z dzieckiem udowadnia, że w góry można się wybrać z pociechą w wózku, nosidle lub samodzielnie drepcącą u naszego boku.Czytelnik znajdzie tu:• propozycje tras w Tatrach Polskich i Słowackich,• mapy z profilami wysokościowymi,• praktyczne wskazówki, jak postępować z dzieckiem w górach,• propozycje aktywności, gdy pogoda pokrzyżuje wycieczkowe plany,• ciekawostki z odpowiedziami na pytania, mamo, tato – a dlaczego...?,• wspomnienia mamy – historie z życia wzięte – ku zabawie i przestrodze.

Pierwszy jest krótki i doprowadza nas tak naprawdę do kolejki kabinowej, którą to wjeżdżamy na Skalnaté pleso. TATRY POLSKIE I SŁOWACKIE Z DZIECKIEM już od 20,19 zł - od 20,19 zł, porównanie cen w 33 sklepach. Zobacz inne Literatura podróżnicza i przewodniki, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Tatry z dzieckiem, przewodnik, Bezdroża w księgarni ArtTravel.pl za 29,99 zł.

Gdy pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię mailowo. Możesz przejrzeć swoje obserwowane wyszukiwania. tatry z dzieckiem w internetowym sklepie Empik.com.

POWIĄZANE KSIĄŻKI