Przeplatalińscy

Przeplatalińscy - Maria Dek | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maria Dek
WYMIAR
10,1 MB
NAZWA PLIKU
Przeplatalińscy.pdf
ISBN
2735314488226

OPIS

Pomysłowa książka przekładanka dla wszystkich miłośników radosnego pomieszania z poplątaniem.Są sympatyczni, kolorowi i troszkę dziwaczni. A gdy ruszą w taniec przeplataniec, wszystko może się zdarzyć. Poznajcie Przeplatalińskich!Patrzcie tylko! Pomysłowy Albert zjada z apetytem skarpety na bal. Wesoły Jasiek prasuje leniwego kota. A Wielki Pan Jabłko próbuje zrozumieć swoje brudne kolana…W tej książce każda strona – i każda postać – podzielona jest na trzy części. Przewracajcie je w dowolnych kombinacjach, by bohaterowie wymieniali się głowami, brzuchami i nogami i wykonywali najbardziej absurdalne czynności na świecie!

Przeplatalińscy - Maria Dek. Są sympatyczni, kolorowi i troszkę dziwaczni. Opis: Przeplatalińscy - Dek Maria.

Pomysłowa książka przekładanka dla wszystkich miłośników radosnego pomieszania z poplątaniem.Są sympatyczni, kolorowi i troszkę dziw Pomysłowa książka przekładanka dla wszystkich miłośników radosnego pomieszania z poplątaniem. Są sympatyczni, kolorowi i troszkę dziwaczni.

POWIĄZANE KSIĄŻKI