Pierwszaki

Pierwszaki - Lilianna Jędrzejewska-Mucha | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Lilianna Jędrzejewska-Mucha
WYMIAR
11,59 MB
NAZWA PLIKU
Pierwszaki.pdf
ISBN
4349990334001

OPIS

Pierwszaki to książka dla dzieci, które rozpoczynają pierwszą klasę szkoły podstawowej. Liliana Jędrzejewska-Mucha wprowadza ich w nowy szkolny świat w najlepszy z możliwych sposobów – przez opowieść. Historia Ani, Kuby i innych pierwszaków z pewnością rozjaśni każdemu maluchowi obraz nieznanej jeszcze szkoły i rozgoni wątpliwości dotyczące tego, jak to będzie w pierwszej klasie. Książka jest napisana prostym językiem i opowiedziana z perspektywy rozpoczynających rok szkolny uczniów. Dzieci mogą razem z nimi przeżyć pierwszy dzień w szkole i zobaczyć, jak wygląda nauka w klasie. Całości dopełniają miłe dla oka ilustracje Daniela Włodarskiego oraz ciekawe zadania z zakresu języka polskiego, matematyki, przyrody, muzyki i plastyki, dzięki którym maluchy poczują się jak w prawdziwej szkole! To świetny prezent dla każdego kończącego przedszkole dziecka i niezawodna pomoc dla rodziców w tym trudnym czasie.

Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Pierwszaki to pozycja odpowiadająca zakresem tematycznym zagadnieniom z programu nauczania zintegrowanego. Są tutaj zatem karty poświęcone nauce pisania, a także zadania dotyczące podstaw języka polskiego, biologii, geografii, nauk społecznych, ekologii i historii.

2017-11-03 12:48:00 PLUS Pierwszaki z rzeszowskiej podstawówki zbyt późno kończą lekcje Rodzice uczniów z klasy 1c w Szkole Podstawowej nr 24 w Rzeszowie zirytowali się, kiedy okazało się, że ich dzieci codziennie będą kończyły zajęcia przed 17. Pierwszaki królowały w Galerii Korona w Kielcach! (WIDEO, ZDJĘCIA) Policjanci, straż pożarna, drogowcy, karatecy, pracownicy Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, partnerzy i sponsorzy oraz oczywiście jeż Edek wzięli udział w inauguracji siedemnastej już edycji akcji „Pierwszaki 2019", którą jak co roku zorganizowano w galerii Korona w Kielcach. Pierwszaki - zabawy śnieżne. Jump to.

POWIĄZANE KSIĄŻKI