Pakiet: Pięćdziesiąt twarzy Greya / Grey. Pięćdziesiąt twarzy Greya oczami Christiana

Pakiet: Pięćdziesiąt twarzy Greya / Grey. Pięćdziesiąt twarzy Greya oczami Christiana - E L James | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
E L James
WYMIAR
10,87 MB
NAZWA PLIKU
Pakiet: Pięćdziesiąt twarzy Greya / Grey. Pięćdziesiąt twarzy Greya oczami Christiana.pdf
ISBN
4474300052468

OPIS

Największa sensacja literacka tego roku! Książka, o której mówią wszyscy! Hipnotyczna, uzależniająca, iskrząca seksem i erotyką powieść, której nie sposób odłożyć.Ponad 2 miliony sprzedane w samej Wielkiej Brytanii!To jedna z 20 najlepiej sprzedających się pozycji w historii UK. Plasuje się nad Zaginionym symbolem Dana Browna i tuż pod sagą Zmierzch!Pięćdziesiąt twarzy GreyaMłoda, niewinna studentka literatury Anastasia Steele jedzie w zastępstwie koleżanki przeprowadzić wywiad dla gazety studenckiej z rekinem biznesu, przystojnym i zamożnym Christianem Greyem. Mężczyzna od pierwszych sekund spotkania fascynuje ją i onieśmiela. W powietrzu wisi coś elektryzującego, czego dziewczyna nie potrafi nazwać, a może tylko się jej wydaje? Z prawdziwą ulgą kończy rozmowę i postanawia zapomnieć o intrygującym przystojniaku.Plan spala jednak na panewce, bo Christian Grey zjawia się nazajutrz w sklepie, w którym Anastasia dorywczo pracuje. Przypadek? I do tego proponuje kolejne spotkanie.W tym miejscu kończy się "disneyowskie"love story, choć młodziutka, niedoświadczonadziewczyna nie wie jeszcze, że Christian opętany jest potrzebą sprawowania nad wszystkim kontroli i że pragnie jej na własnych, dość niezwykłych warunkach… Czy dziewczynapodpisze tajemniczą umowę, której warunki napawają ją strachem i fascynacją? Jaki sekret skrywa przeszłość Christiana i jak wielką władzę mają drzemiące w nim demony?Grey. Pięćdziesiąt twarzy Greya oczami ChristianaChristian Grey sprawuje kontrolę nad wszystkim; żyje w świecie poukładanym, a sobie i innym narzuca duża dyscyplinę. Jego życie jest pozbawione emocji do dnia, gdy do jego biura wpada Anastasia Steele, kobieta o niesfornych brązowych włosach i zgrabnych nogach. Próbuje o niej zapomnieć, ale to tylko pogłębia jego uczucia, których nie potrafi zrozumieć i którym nie zdoła się oprzeć. W przeciwieństwie do kobiet, które poznał w przeszłości, Ana jest nieśmiała, zjawiskowa i zdaje się, że przejrzała, iż za cudownym dzieckiem biznesu i stylem życia właściciela luksusowego apartamentu, kryje się chłodne i zranione serce Christiana.Czy relacja z Aną pozwoli Christianowi pokonać demony przeszłości?

Zobacz inne Audiobooki, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Pakiet: Pięćdziesiąt twarzy Greya / Grey. Pięćdziesiąt twarzy Greya oczami Christiana - Opinie Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Pakiet: Pięćdziesiąt twarzy Greya / Grey.

Historia miłosna, która zafascynowała miliony czytelników na całym świecie z perspektywy Christiana Greya. Christian Grey sprawuje kontrolę nad wszystkim; żyje w świecie poukładanym, a sobie i innym narzuca duża dyscyplinę. E.L James - OczamiGrey.

POWIĄZANE KSIĄŻKI