Modlitwy do Świętych Anny i Joachima, Rodziców Matki Bożej

Modlitwy do Świętych Anny i Joachima, Rodziców Matki Bożej - praca zbiorowa | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
5,25 MB
NAZWA PLIKU
Modlitwy do Świętych Anny i Joachima, Rodziców Matki Bożej.pdf
ISBN
1592638340593

OPIS

Chociaż Ewangelia nie podała żadnych informacji o rodzicach Maryi, ich imiona przekazała nam Tradycja, a historię opowiedziała apokryficzna Protoewangelia Jakuba z II wieku.Anna i Joachim długo bezskutecznie modlili się o potomstwo. Joachim udał się na pustynię i pościł przez czterdzieści dni. Po tym czasie przybył do niego Anioł i ogłosił, że jego prośba zostanie spełniona.W tym wyjątkowym modlitewniku znajdziesz rozważania o niezwykłym rodzicielstwie Anny i Joachima oraz litanie, nowenny i liczne modlitwy o łaski dla ciebie i twoich najbliższych.Módl się za wstawiennictwem Świętych Anny i Joachima!

Joachima cieszy się u nas tak dużymi względami. Współcześnie czcimy rodziców Maryi wspólnie, choć początkowo przeważał kult św.

Joachim udał się Modlitwy do Świętych Anny i Joachima, Rodziców Matki Bożej - praca zbiorowa - Książka w SwiatKsiazki.pl Modlitwy do świętych anny i joachima rodziców matki bożej - - książka w Książkomat.pl. Dostawa już od 3,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Anny i św.

POWIĄZANE KSIĄŻKI