Modlitwy do Świętych Anny i Joachima, Rodziców Matki Bożej

Modlitwy do Świętych Anny i Joachima, Rodziców Matki Bożej - praca zbiorowa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
4,82 MB
NAZWA PLIKU
Modlitwy do Świętych Anny i Joachima, Rodziców Matki Bożej.pdf
ISBN
9333962631711

OPIS

Chociaż Ewangelia nie podała żadnych informacji o rodzicach Maryi, ich imiona przekazała nam Tradycja, a historię opowiedziała apokryficzna Protoewangelia Jakuba z II wieku.Anna i Joachim długo bezskutecznie modlili się o potomstwo. Joachim udał się na pustynię i pościł przez czterdzieści dni. Po tym czasie przybył do niego Anioł i ogłosił, że jego prośba zostanie spełniona.W tym wyjątkowym modlitewniku znajdziesz rozważania o niezwykłym rodzicielstwie Anny i Joachima oraz litanie, nowenny i liczne modlitwy o łaski dla ciebie i twoich najbliższych.Módl się za wstawiennictwem Świętych Anny i Joachima!

Anna i Joachim długo bezskutecznie modlili się o potomstwo. Joachim udał się na pustynię i pościł przez czterdzieści dni.

roku 150, z Ewangelii Pseudo-Mateusza z wieku VI oraz z Księgi Narodzenia Maryi z ... KsiążkaModlitwy do Świętych Anny i Joachima, Rodziców Matki Bożej ️ Zamów online w Księgarni Internetowej PWN . Informacja o cookies.

POWIĄZANE KSIĄŻKI