Ludzkie potwory. Kobiety Mansona i banalność zła

Ludzkie potwory. Kobiety Mansona i banalność zła - Nikki Meredith | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Nikki Meredith
WYMIAR
3,72 MB
NAZWA PLIKU
Ludzkie potwory. Kobiety Mansona i banalność zła.pdf
ISBN
7769015568086

OPIS

Nocą z 8 na 9 sierpnia 1969 roku członkowie „rodziny” Charlesa Mansona na jego rozkaz dokonali przerażającej zbrodni: zamordowali będącą w zaawansowanej ciąży żonę Romana Polańskiego Sharon Tate i kilkoro jej gości. Wśród oprawców były Leslie Van Houten i Patricia Krenwinkel. Podczas procesu prokurator nazwał je „ludzkimi potworami”, ale ci, którzy znali je wcześniej, nie mogli uwierzyć, by były zdolne do tak brutalnych czynów.Dziennikarka Nikki Meredith przez dwadzieścia lat odwiedzała „kobiety Mansona” w więzieniu, próbując zrozumieć, co zmieniło normalne na pozór dziewczyny w morderczynie i jak można żyć dalej po popełnieniu tak potwornej zbrodni. Jej książka to mroczna podróż w samo serce zła.„Wciąga już od pierwszej strony. Doskonałe połączenie psychologii kryminalnej i reporterskiej dokładności.” „Clues and Reviews”„Meredith stawia pytania, z którymi wciąż zmagamy się po tylu latach od tamtych tragicznych wydarzeń – jak mogło dojść do takich zbrodni?” „Shelf Awareness”

Fragment książki "Ludzkie potwory. Kobiety Mansona i banalność zła".

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! LUDZKIE POTWORY KOBIETY MANSONA I BANALNOŚĆ ZŁA już od 24,68 zł - od 24,68 zł, porównanie cen w 35 sklepach. Zobacz inne Historia i literatura faktu, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Dziennikarka Nikki Meredith przez dwadzieścia lat odwiedzała „kobiety Mansona" w więzieniu, próbując zrozumieć, co zmieniło normalne na pozór dziewczyny w morderczynie i jak można żyć dalej po popełnieniu tak potwornej zbrodni.

POWIĄZANE KSIĄŻKI