Dwadzieścia jeden uderzeń serca

Dwadzieścia jeden uderzeń serca - Donal Ryan | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Donal Ryan
WYMIAR
4,77 MB
NAZWA PLIKU
Dwadzieścia jeden uderzeń serca.pdf
ISBN
5033881693406

OPIS

Nagroda Literacka Unii Europejskiej, najlepszy debiut według Guardiana, zdobywca Irish Book Awards dla Książki Roku.Efekty irlandzkiego kryzysu ekonomicznego docierają też na prowincję. Upada miejscowa firma budowlana, a wraz z nią rozpada się złudzenie stabilizacji i wspólnoty. Pojawiają się akty przemocy, poczucie krzywdy i bezbronności. Donal Ryan proponuje unikalną, wielogłosową narrację. Budowlańcy i ich żony, zatroskane matki i ojcowie, młodzi ludzie, którzy marzą o wyrwaniu się do lepszego świata – wszyscy oni muszą zmierzyć się z dezintegracją ich małej społeczności.Dwadzieścia jeden postaci, z których każda ma do opowiedzenia własną wersję zdarzeń. Ich różne spojrzenia i doświadczenia oddają rozsypkę świata pogrążonego w chaosie. Czy tylko ekonomicznym?

Jak okazują swoje emocje, komu ufają i jak radzą sobie z proble "Dwadzieścia jeden uderzeń serca" to obraz tego, do czego są w stanie posunąć się ludzie w obliczu własnej bezsilności i kłopotów finansowych. Książka nie jest lekka i prosta w odbiorze.

Relacja Dwadzieścia jeden uderzeń serca Ryan Donal. Oprawa miękka: ISBN: 978-83-661-1797-6: EAN: 9788366117976: Tytuł oryginalny: Spinning Heart: Liczba stron: 180: Cena katalogowa ... Dwadzieścia jeden uderzeń serca | Donal Ryan | Relacja.

POWIĄZANE KSIĄŻKI