Dwadzieścia jeden uderzeń serca

Dwadzieścia jeden uderzeń serca - Donal Ryan | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Donal Ryan
WYMIAR
3,44 MB
NAZWA PLIKU
Dwadzieścia jeden uderzeń serca.pdf
ISBN
4628607742485

OPIS

Nagroda Literacka Unii Europejskiej, najlepszy debiut według Guardiana, zdobywca Irish Book Awards dla Książki Roku.Efekty irlandzkiego kryzysu ekonomicznego docierają też na prowincję. Upada miejscowa firma budowlana, a wraz z nią rozpada się złudzenie stabilizacji i wspólnoty. Pojawiają się akty przemocy, poczucie krzywdy i bezbronności. Donal Ryan proponuje unikalną, wielogłosową narrację. Budowlańcy i ich żony, zatroskane matki i ojcowie, młodzi ludzie, którzy marzą o wyrwaniu się do lepszego świata – wszyscy oni muszą zmierzyć się z dezintegracją ich małej społeczności.Dwadzieścia jeden postaci, z których każda ma do opowiedzenia własną wersję zdarzeń. Ich różne spojrzenia i doświadczenia oddają rozsypkę świata pogrążonego w chaosie. Czy tylko ekonomicznym?

Pozwala zatrzymać się na chwilę w tym całym zgiełku codzienności i zastanowić się nad tym, jak ulotne bywają czasem rzeczy materialne. Dwadzieścia jeden uderzeń serca book. Read 858 reviews from the world's largest community for readers.

Ich różne spojrzenia i doświadczenia oddają rozsypkę świata pogrążonego w chaosie. ...

POWIĄZANE KSIĄŻKI