Bez przebaczenia

Bez przebaczenia - Agnieszka Lingas-Łoniewska | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Lingas-Łoniewska
WYMIAR
12,40 MB
NAZWA PLIKU
Bez przebaczenia.pdf
ISBN
3840542532288

OPIS

Opowieść o tym, jak stracić wszystko, by móc zacząć żyć od nowa.Agnieszka Lingas-Łoniewska znowu prowadzi czytelników przez niezwykły labirynt emocji.Ona – Paulina Litwiak – artystyczna dusza, niebieski ptak. Szczęśliwa, mimo braku ojca, bo ma cudowną matkę. Gdy w wyniku wypadku zostaje sierotą, trafia do domu, w którym panuje wojskowy dryl, do człowieka, który ją porzucił tuż po narodzeniu. Nierozumiana, niekochana, a na dodatek obwiniająca się o śmierć matki, wycofuje się w swój świat.On – Piotr Sadowski – przystojny, honorowy i poukładany. Matematyk zaczynający karierę wojskową w jednostce ojca Pauliny. Kochający i kochany syn.Napięcie, wzruszenie, wstrzymywany oddech i ściskane kciuki – bohaterowie Bez przebaczenia wciągną was w swój świat.Gdy przypadkiem się spotykają, wydaje się, że są tak różni, że nic ich nie może połączyć. Miłość ma jednak inne plany, choć oboje nie ułatwiają jej działania.Bez przebaczenia to opowieść o tym, jak drobne niedomówienia mogą się zmienić w mur obojętności i nienawiści, rzucający cień na całe życie. O tym, jak trudno się odsłonić ze strachu przed odrzuceniem i brakiem akceptacji. I wreszcie o tym, że jedyną siłą ratującą ten świat jest miłość.Bonus dla fanów autorki – rozdział zapowiadający kolejny tom serii: Bez pożegnania.

Uprzedził ją: - Nic mi nie jest. Wiedźmin 1 - Rozdział 3: Bez przebaczenia Zadania główne: W trakcie napadu na bank musimy wybrać, po której stronie konfliktu się opowiemy. Poradnik - Michał Basta, Senior Guide Writer Data: 20 lipca 2015.

Wyrażam zgodę na używanie przez Grupę OLX sp. z o.o.

POWIĄZANE KSIĄŻKI