Z ciszy

Z ciszy - Martyna Senator | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Martyna Senator
WYMIAR
3,99 MB
NAZWA PLIKU
Z ciszy.pdf
ISBN
3966160500877

OPIS

Nowy tom bestsellerowej serii New Adult „Z miłości”. Tysiące sprzedanych egzemplarzy w Polsce! Poznań autorkę, której historie chwytają za serce! Uwaga: tomy serii można czytać w dowolnej kolejności!Nie wiem, czy powinnam im współczuć, czy zazdrościć. Mają nie więcej niż dwadzieścia lat, są odurzeni miłością i nie widzą poza sobą świata. Prawdopodobnie zdążyli już zaplanować wspólną przyszłość i naiwnie wierzą, że nic nie stanie im na drodze. Ale prędzej czy później przekonają się, że los bywa przewrotny. Zaskakuje, wystawia na próbę i rzuca pod nogi kłody, przez które niełatwo przeskoczyć. Kiedy widzę ich uśmiechnięte twarze i pełne czułości spojrzenia, przechodzi mi przez myśl, że niecały rok temu wyglądałam dokładnie tak samo. Tylko że ja już zdążyłam pozbyć się złudzeń…Ostatnie, o czym myśli Zojka, to randkowanie z przypadkowymi chłopakami. Oddana pasji i zamknięta w swoim świecie pełnym niepewności, każdego dnia zakłada zbroję twardej i bezkompromisowej dziewczyny. Kiedy próg studia tatuażu przekracza Filip, życie obojga nie będzie już takie jak dawniej. Choć chłopak panicznie boi się igieł, trzyma w dłoni wzór na piękny i tajemniczy tatuaż. Czy historia pisana tuszem będzie miała wystarczającą siłę, by połączyć tych dwoje na zawsze? Czy mimo obaw i lęków będzie ich stać na podjęcie wyzwania, jakie rzuca im los? Może warto spróbować, bez względu na wszystko…

Martyna Senator uświadamia swoich czytelników, jak ważna jest kwestia badań na AIDS, otwiera nam oczy na kwestie, które wciąż są pewnym tematem tabu. Kolejnym poruszonym tematem jest przemoc nad zwierzętami, która niestety wciąż jest ogromnym ... Nowy tom bestsellerowej serii New Adult „Z miłości".

Nad wyraz realistyczne opisy tego, co działo się przed laty powoduje, że spotkanie z tą historią to sama przyjemność. Z posępnej ciszy, z grobowej martwoty, z kamiennych chłodów owego kościoła, coś mnie na słońce, na zieleń łąk woła, głos jakiejś wielkiej, głębokiej tęsknoty. Otom się zbawił zorzy słońca złotej, za życia z żywych wydarłem się koła, mam cios milczący i mrok dookoła i głuchą przestrzeń ponurej ciemnoty. Gdzie zgłosić zakłócanie ciszy nocnej? Pojedyncze incydenty łamania zasad ciszy nocnej, tym bardziej, kiedy nie są one zaplanowanym działaniem, można próbować wyjaśniać, rozmawiając z głośnym sąsiadem.

POWIĄZANE KSIĄŻKI