Yeti

Yeti - Daniel C. Taylor | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Daniel C. Taylor
WYMIAR
6,18 MB
NAZWA PLIKU
Yeti.pdf
ISBN
9503982656192

OPIS

CO ZROBIĘ Z YETI, KIEDY JUŻ GO ZNAJDĘ? POWINIENEM UMIEŚCIĆ GO W ZOO, UGOŚCIĆ W SWOIM DOMU, A MOŻE ZAMKNĄĆ W MUZEUM?Daniel C. Taylor przez niemal 60 lat badań zadawał sobie te pytania. Doprowadziły go do wyjaśnienia zagadki legendarnego człowieka śniegu.Badacz znalazł odpowiedź w dolinie Barun - najbardziej dzikiej dżungli Nepalu, miejscu, gdzie w duchu idei Thoreau człowiek żyje w harmonii z naturą, korzystając z jej darów i otaczając ochroną. Dzięki determinacji i zaangażowaniu Taylora, w Himalajach utworzono kilka parków narodowych i krajobrazowych, wytyczono także największy w Azji obszar chroniony.Poszukiwania Yeti dały początek nowym sposobom dbania o najbardziej zagrożone rejony naszej planety, a jednocześnie przyniosły rozwiązanie odwiecznego dylematu: kim (lub czym) tak naprawdę jest Yeti - fascynującym zwierzęciem człekopodobnym czy może symbolem czegoś głębszego, co drzemie w każdym z nas?

U nas znajdziesz najlepsze darmowe gry związane z Yeti Sensation! SKODA Yeti posiada napęd przedni lub stały napęd na 4 koła a typ paliwa na jaki jeździ SKODA Yeti to benzyna lub diesel. Średnie spalanie SKODA Yeti w zależności od wersji silnika, waha się od 4.6 do 8.0 l na 100km.

Nie jeżdżę po mieście tylko trasy często 300 - 500 - 700 km. Yeti ma ... yeti.

POWIĄZANE KSIĄŻKI