Przetwory. Niepowtarzalne przepisy dla smakoszy

Przetwory. Niepowtarzalne przepisy dla smakoszy - Rick Field | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Rick Field
WYMIAR
5,23 MB
NAZWA PLIKU
Przetwory. Niepowtarzalne przepisy dla smakoszy.pdf
ISBN
4641384246947

OPIS

W tej książce zgromadziliśmy niektóre z naszych ulubionych przepisów na dżemy, galaretki, marmolady, marynaty, czatneje, sosy i wiele innych przetworów, a także mnóstwo porad, jak je wykorzystywać. Znajdziesz tu wszystko: od dżemu z jagód do sosu z cukinii, od konfitur z fig po marynowane szparagi i dodatkowo wiele kombinacji, które staną się podstawą twojej spiżarni. Ponieważ mamy wiele lat wspólnych doświadczeń, a nawet zdobyliśmy różne nagrody w konkursach kulinarnych, dzielimy się naszą wiedzą, dając rady i przydatne wskazówki. Gdy zaczniesz myśleć o robieniu przetworów, odkryjesz, że możliwości w tym zakresie są niemalże nieograniczone. Mamy nadzieję, że korzystając z tego przewodnika, zaczniesz znajdować przyjemność w robieniu przetworów w takim stopniu, w jakim my ją znajdujemy.

Ogórki po żydowsku. Z marchewką i natką pietruszki .

Dostępne w ofercie Spiżarni pod lasem przetwory domowe to wyłącznie naturalne składniki, które przygotowywane są według tradycyjnych przepisów. Dżem z arbuza i malin to prawdziwy rarytas. Sami zobaczcie, że orzeźwiający arbuz smakuje nie tylko na surowo.

POWIĄZANE KSIĄŻKI