Przetwory. Niepowtarzalne przepisy dla smakoszy

Przetwory. Niepowtarzalne przepisy dla smakoszy - Rick Field | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Rick Field
WYMIAR
4,93 MB
NAZWA PLIKU
Przetwory. Niepowtarzalne przepisy dla smakoszy.pdf
ISBN
1456445520770

OPIS

W tej książce zgromadziliśmy niektóre z naszych ulubionych przepisów na dżemy, galaretki, marmolady, marynaty, czatneje, sosy i wiele innych przetworów, a także mnóstwo porad, jak je wykorzystywać. Znajdziesz tu wszystko: od dżemu z jagód do sosu z cukinii, od konfitur z fig po marynowane szparagi i dodatkowo wiele kombinacji, które staną się podstawą twojej spiżarni. Ponieważ mamy wiele lat wspólnych doświadczeń, a nawet zdobyliśmy różne nagrody w konkursach kulinarnych, dzielimy się naszą wiedzą, dając rady i przydatne wskazówki. Gdy zaczniesz myśleć o robieniu przetworów, odkryjesz, że możliwości w tym zakresie są niemalże nieograniczone. Mamy nadzieję, że korzystając z tego przewodnika, zaczniesz znajdować przyjemność w robieniu przetworów w takim stopniu, w jakim my ją znajdujemy.

Znajdziesz tu ... Niepowtarzalne przepisy dla smakoszy ; Skip to the end of the images gallery. Skip to the beginning of the images gallery.

z o.o. IBERION wydaje także jeden z największych portali newsowo-rozrywkowych pikio.pl, portal dla nowoczesnych kobiet - lelum.pl, portal sportowy zestadionu.pl portal biznesowo-finansowy biznesinfo.pl, portal o zdrowiu pacjenci.pl, portal dla miłośników podróżowania turysci.pl, najciekawsze ... - Dla osób lubiących słodkie smaki w piwie polecamy piwo czekoladowe z browaru Jagiełło, a także ciemne piwo o smaku wiśniowym Magnus.

POWIĄZANE KSIĄŻKI