Nalewki. Natura zamknięta w butelce

Nalewki. Natura zamknięta w butelce - Anna Szubińska | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Szubińska
WYMIAR
12,60 MB
NAZWA PLIKU
Nalewki. Natura zamknięta w butelce.pdf
ISBN
6908000225780

OPIS

Gdy przeglądam zebrane tu przepisy, myślami przenoszę się do starego dworku. W każdym apteczka, czyli domowy skład nalewek, gdzie kryły się trunki lecznicze czy do smakowania.Oddajemy do waszych rąk zbiór ponad 100 przepisów na nalewki – chlubę wielowiekowej polskiej tradycji kulinarnej. A po skorzystaniu z tych propozycji – wypijcie kieliszek na zdrowie Ani Szubińskiej, która pracowicie odnalazła, sprawdziła i wypróbowała te receptury, a następnie opracowała i zgromadziła w tej książce.Anna Śmiałek Redaktor Naczelna serwisu beszamel.pl

W każdym apteczka, czyli domowy skład nalewek, gdzie kryły się trunki lecznicze czy do smakowania. Anna Szubińska - Nalewki. Natura zamknięta w butelce.

To najlepszy sposób by zamknąć w smukłych butelkach całe bogactwo natury. Choć zdarzały się okresy, kiedy nieco odchodziły w zapomnienie, to w ostatnich latach przeżywają prawdziwy renesans.

POWIĄZANE KSIĄŻKI