Metoda żywieniowa BLW. Daj dziecku wybór

Metoda żywieniowa BLW. Daj dziecku wybór - Magdalena Jarzynka-Jendrzejewska | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Magdalena Jarzynka-Jendrzejewska
WYMIAR
5,88 MB
NAZWA PLIKU
Metoda żywieniowa BLW. Daj dziecku wybór.pdf
ISBN
2360551121983

OPIS

Jak rozszerzać dietę małego dziecka? W jaki sposób sprawdzić, czy się najada i czy nie brakuje mu witamin? Zdaj się na intuicję i zaufaj swojemu maleństwu! Podaj mu kilka wartościowych pokarmów i pozwól zdecydować, co chce zjeść. Dziecko musi zapoznać się z jedzeniem – sprawdzić jego konsystencję, kolor, zapach i smak. Właśnie na tym opiera się metoda żywieniowa BLW. Chcesz wiedzieć więcej? Zajrzyj do książki napisanej przez doświadczone dietetyczki i mamy.Co w niej znajdziesz?- Wskazówki dotyczące rozszerzania diety dziecka do pierwszego roku życia.- Informacje o BLW- Wprowadzaniu tej metody żywienia, jej głównych zasadach i zaletach.- Przepisy na proste, smaczne i wartościowe posiłki nie tylko dla twojego dziecka, ale także dla całej rodziny.

Oprawa: miękka | Wysyłamy w: Realizacja 3-5 dni roboczych Wydawnictwo: RM. cena: 34,99z ... Napisz recenzję o produkcie: Metoda żywieniowa BLW.

Ocena ogólna. 1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars.

POWIĄZANE KSIĄŻKI