Metoda żywieniowa BLW. Daj dziecku wybór

Metoda żywieniowa BLW. Daj dziecku wybór - Magdalena Jarzynka-Jendrzejewska | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Magdalena Jarzynka-Jendrzejewska
WYMIAR
6,62 MB
NAZWA PLIKU
Metoda żywieniowa BLW. Daj dziecku wybór.pdf
ISBN
7131270716088

OPIS

Jak rozszerzać dietę małego dziecka? W jaki sposób sprawdzić, czy się najada i czy nie brakuje mu witamin? Zdaj się na intuicję i zaufaj swojemu maleństwu! Podaj mu kilka wartościowych pokarmów i pozwól zdecydować, co chce zjeść. Dziecko musi zapoznać się z jedzeniem – sprawdzić jego konsystencję, kolor, zapach i smak. Właśnie na tym opiera się metoda żywieniowa BLW. Chcesz wiedzieć więcej? Zajrzyj do książki napisanej przez doświadczone dietetyczki i mamy.Co w niej znajdziesz?- Wskazówki dotyczące rozszerzania diety dziecka do pierwszego roku życia.- Informacje o BLW- Wprowadzaniu tej metody żywienia, jej głównych zasadach i zaletach.- Przepisy na proste, smaczne i wartościowe posiłki nie tylko dla twojego dziecka, ale także dla całej rodziny.

Rok wydania: ... Informacje o Metoda BLW + Żywienie dziecka - 8014536970 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2020-01-14 - cena 55 zł Konkurs z książką: Metoda żywieniowa BLW.

BLW. Daj dziecku wybór, wydanie 2, autor: Ewa Sypnik-Pogorzelska, Magdalena Jarzynka-Jendrzejewska, ostatnia aktualizacja dostępności produktu: 18 lutego 2021, książka w ofercie od: 15 stycznia 2021 Metoda żywieniowa BLW.

POWIĄZANE KSIĄŻKI