Bramy templariuszy

Bramy templariuszy - Javier Sierra | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Javier Sierra
WYMIAR
7,54 MB
NAZWA PLIKU
Bramy templariuszy.pdf
ISBN
9723086059790

OPIS

Powieść sensacyjna z wątkiem historycznym w stylu "Kodu Leonarda da Vinci" znanego hiszpańskiego pisarza, przyrównywanego do Arturo Perez-Reverte. Ośrodek naukowy w Tuluzie wykonuje zdjęcia satelitarne fragmentu obszaru Francji. Na fotografiach pojawiają się białe plamy. Michael Temoin, szef ośrodka, postanawia wyjaśnić tę zagadkę. Odkrywa, że zbiegają się one z miejscami, w których są zlokalizowane znane katedry gotyckie. Dalszych odpowiedzi należy szukać w historii. Okazuje się, że katedry zbudowano w punktach, którym przypisywana jest moc komunikowania Ziemi z Niebem. Znajdują się tam "bramy", przez które śmiertelnicy mogą wstępować do Nieba i poznawać boskie tajemnice. Tajna organizacja, powstała jeszcze w średniowieczu, broni do nich dostępu...

Jerozolima, meczet Al-Aksa, miejsce wniebowstąpienia Mahometa, rok 1125. Hugon, hrabia Szampanii, powierza rycerzom swojego zakonu świętą misję.

Jej celem jest odnalezienie i zabezpieczenie miejsc, w których znajdują się ,,bramy"", przez które śmiertelnicy mogą wstępować do Nieba i poznawać boskie tajemnice. Źle wykorzystane, mogą sprowadzić na ludzkość ... Bramy templariuszy (282882) - Javier Sierra - Książka, recenzja, streszczenie Bramy templariuszy Javier Sierra.

POWIĄZANE KSIĄŻKI