Zdrowy mózg

Zdrowy mózg - William J. Walsh | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
William J. Walsh
WYMIAR
12,12 MB
NAZWA PLIKU
Zdrowy mózg.pdf
ISBN
1214350322941

OPIS

Czy wiesz, że zespół złego wchłaniania może być przyczyną niedoborów składników odżywczych, które mogą skutkować takimi chorobami jak zaburzenia behawioralne, ADHD, autyzm, depresja, zaburzenia lękowe, schizofrenia oraz choroba Alzheimera. Dzięki tej książce poznasz system naturalnej terapii biochemicznej oparty na najnowszych badaniach naukowych, który może pomóc milionom osób, u których zdiagnozowano zaburzenia psychiczne. Bazuje on na założeniu, że większość ludzi cierpi na brak równowagi składników odżywczych spowodowany czynnikami genetycznymi i środowiskowymi. Można go wykryć za pomocą specjalistycznych badań krwi i moczu, a unormować specjalną dietą. Substancje odżywcze, które ochronią Twój mózg.

Wydawnictwo: Czarna Owca. Oprawa: Miękka ze skrzydełkami.

Koniec z jedzeniem przetworzonym. Zbyt duża ilość tłuszczów trans w diecie może spowodować, iż nasz mózg się skurczy ... zdrowy mÓzg jak za pomocĄ skŁadnikÓw odŻywczych pokonaĆ zaburzenia behawioralne adhd autyzm depresjĘ lĘk schizofreniĘ i chorobĘ alzheimera już od 27,86 zł - od 27,86 zł, porównanie cen w 37 sklepach. Zdrowy mózg Jak walczyć z insulinoopornością, zatrzymać demencję i poprawić funkcje poznawcze mózgu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI