Za głosem Kristen

Za głosem Kristen - Lori Nelson-Spielman | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Lori Nelson-Spielman
WYMIAR
4,85 MB
NAZWA PLIKU
Za głosem Kristen.pdf
ISBN
4606139170295

OPIS

Kolejna – po Liście marzeń i Słodyczy wybaczenia – wzruszająca i mądra powieść bestsellerowej autorki.Dziewiętnastoletnia Kristen ginie w katastrofie kolejowej. Jej matka i siostra zmagają się nie tylko z bólem straty, ale także z wyrzutami sumienia. Każda z nich czuje, że gdyby tego feralnego dnia zachowała się właściwie, dziewczyna nie podróżowałaby tym pociągiem. Erika, którą dręczą też demony z dzieciństwa, rzuca się w wir wymagającej pracy, Annie zaś nie przyjmuje do wiadomości śmierci siostry. Przeprowadza prywatne śledztwo i wyrusza na jej poszukiwanie do Paryża. Nadzieję podsycają tajemnicze maile zawierające aforyzmy nieżyjącej matki Eriki, znane i cytowane tylko w kręgu najbliższej rodziny. Czy pisze je ukrywająca się gdzieś Kristen? Chociaż dowody temu przeczą, Erika i Annie bardzo pragną cudu.I w przewrotny sposób ten cud w ich życiu się wydarza…

Tytuł ... Kolejna - po Liście marzeń i Słodyczy wybaczenia - wzruszająca i mądra powieść bestsellerowej autorki. Dziewiętnastoletnia Kristen ginie w katastrofie kolejowej.

Jej matka i siostra zmagają się nie tylko z bólem straty, ale także z wyrzutami sumienia. Ebook - Za głosem Kristen - Lori Nelson Spielman. Zobacz w księgarni internetowej Publio.pl.

POWIĄZANE KSIĄŻKI