Wielkanocne zabawy

Wielkanocne zabawy - Wydawnictwo Wilga | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Wydawnictwo Wilga
WYMIAR
8,18 MB
NAZWA PLIKU
Wielkanocne zabawy.pdf
ISBN
5301794750888

OPIS

Ta książka przyda się w waszym domu, żeby wypełnić czas wspaniałymi i mądrymi zajęciami, dzięki którymi dzieci: - ćwiczą wyobraźnię, koncentrację i spostrzegawczość - rozwijają umiejętność abstrakcyjnego myślenia - uczą się orientacji przestrzennej - ćwiczą rękę, żeby w przyszłości sprawnie pisać. Podczas rozwiązywania zadań z tej książki można ćwiczyć ważne umiejętności przydatne dzieciom w wieku przedszkolnym.

O ile w przypadku małej grupki dzieci... Waletka.

Cześć! Robiąc ostatnio swoje comiesięczne zawodowe zakupy w Pepco, nie mogłam się powstrzymać przed kupnem kilku rzeczy. Chciałam mieć coś, co będzie ściśle związane z Wielkanocą i co posłuży mi do prowadzenia zajęć matematycznych, bo dzieciaki z mojej grupy bardzo nie lubią liczyć, no chyba ... Autor: Wielkanoc to czas radości, który warto dzielić z najbliższymi.

POWIĄZANE KSIĄŻKI