Tao w praktyce

Tao w praktyce - Alan Cohen | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Alan Cohen
WYMIAR
7,21 MB
NAZWA PLIKU
Tao w praktyce.pdf
ISBN
8278163863580

OPIS

Jak działa Tao? Czy we współczesnym chaosie, odczuwanym przez wszystkie pięć zmysłów, można odnaleźć rozsądek? Jakie wiadomości od Tao dostajesz? Co może pomóc Ci wrócić do naturalnego stanu dobrego samopoczucia i szczęścia? Co mówi Ci Twoje ciało, praca, związek czy finanse? Ta publikacja jest połączeniem ponadczasowych prawd i współczesnej mądrości. Autor zastosował oryginalny i wciągający sposób uwspółcześnienia starożytnych prawd. Używa krótkich historii, w których rozmawia z mistrzem Laozi i bezpośrednio wchodzi w interakcję z mędrcem, aby przybliżyć problemy współczesnego człowieka i pokazać najprostsze rozwiązania. Tao na współczesne problemy.

Dowiesz się, jak wykorzystać mistrzowską mądrość na co dzień. Tao na współczesne problemy. Tao w praktyce.

Autorem książki jest Alan Cohen. Należy do gatunków: poradniki, samodoskonalenie. Kup teraz na Allegro.pl za 78 zł - Tao w praktyce + Droga zen z miasta Tychy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI