Pod powierzchnią

Pod powierzchnią - Daisy Johnson | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Daisy Johnson
WYMIAR
7,25 MB
NAZWA PLIKU
Pod powierzchnią.pdf
ISBN
8739269801584

OPIS

Genialna powieść najmłodszej finalistki w historii Nagrody Bookera!Minęło szesnaście lat, od kiedy Gretel ostatni raz widziała matkę. To połowa jej życia; dość, aby zapomnieć spędzone nad kanałem dzieciństwo. Lecz niespodziewany telefon sprawia, że ich drogi znów się przecinają. Wspomnienia niespokojnych lat powracają ze zdwojoną siłą: sekretny język, który wynalazły z matką; dziwny chłopiec, Marcus, pomieszkujący na łodzi tamtej pamiętnej zimy; stwór, który ponoć krąży pod powierzchnią, podpływając coraz bliżej.Gretel nie ma wyjścia, musi zanurzyć się w przeszłość. Rodzinne sekrety i dawne przepowiednie ożywają, wieszcząc tragedię.Książka na równi absorbująca co olśniewająca, pełna niepokojących zwrotów akcji i mrocznych odkryć.OBSERVERDziwna to powieść, burzliwa i nieznośnie złowieszcza…Zanurkuj w jej odmęty na chwilę, a wynurzysz się wycieńczony, nie mogąc złapać tchu.CELESTE NGDojmująca, nastrojowa oraz trzymająca w napięciu opowieść… naznaczona mroczną baśnią, tragedią Edypa i freudowskim pożądaniem.TIMES LITERARY SUPPLEMENTPierwsza powieść Daisy Johnson dowodzi nie tylko wielkiego talentu autorki, ale i jej ambicji… Strach czai się pod powierzchnią, szemrze w tle jak linia wysokiego napięcia; zdania nieustannie wybrzmiewają rytmem tłumionego w głębi trzewi przerażenia.DAILY MAILDAISY JOHNSON urodziła się w 1990 roku. Fen, Jej debiutancki zbiór opowiadań, opublikowany w 2016 roku, zdobył liczne nagrody, w tym prestiżowe Harper’s Bazaar Short Story Prize, A. M. Heath Prize oraz Edge Hill Short Story Prize. Dzięki książce Pod powierzchnią została najmłodszą finalistką w historii Nagrody Bookera. Mieszka nad rzeką, w Oksfordzie.

Marta Gajewska, która w pierwszym sezonie próbowała się zmierzyć z traumą po stracie dziecka, w drugiej transzy serialu zaczęła walczyć o siebie. Teraz staje przed wielkim dylematem.

Z dylematem zmaga się także Bartek - rozdarty między uczuciem do nastoletniej Oli (Maria Kowalska), a ... Pod powierzchnią (serial telewizyjny) Pod powierzchnią - polski serial obyczajowo - kryminalny w reżyserii Borysa Lankosza i Bartosza Konopki emitowany w platformie VOD Player oraz na antenie TVN od 22 października 2018 do 3 grudnia 2019. Akcja serialu działa się w Płocku. Pod powierzchnią (2006) - Opuszczony dom nad jeziorem.

POWIĄZANE KSIĄŻKI