Czarnogóra. #Travel&Style. Wydanie 1

Czarnogóra. #Travel&Style. Wydanie 1 - praca zbiorowa | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
9,13 MB
NAZWA PLIKU
Czarnogóra. #Travel&Style. Wydanie 1.pdf
ISBN
3794106663562

OPIS

Wspaniałe rzeczne kaniony, klify, fiordy, skaliste góry, jeziora, gaje oliwne i winnice - to wszystko można odnaleźć w pełnej kontrastów Czarnogórze. Dźwięk cerkiewnych dzwonów konkuruje tu ze śpiewem muezinów, a przy stołach zastawionych pysznymi daniami lokalnej kuchni można się raczyć zarówno słowińską rakiją, jak i wybornym winem. W dodatku wszystko to mieści się na powierzchni 22-krotnie mniejszej od Polski... Każdy szukający przygód turysta znajdzie tu coś dla siebie!

Dźwięk cerkiewnych dz Travel&Style. Czarnogóra .

Wydanie 1, ISBN 9788328355880, praca zbiorowa, Wspaniałe rzeczne kaniony, klify, fiordy, skaliste góry, jeziora, gaje oliwne i winnice - to wszystko można odnaleźć w pełnej kontrastów Czarnogórze. CZARNOGÓRA TRAVEL AND STYLE już od 29,16 zł - od 29,16 zł, porównanie cen w 31 sklepach. Zobacz inne Literatura podróżnicza i przewodniki, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Napisz recenzję o produkcie: Czarnogóra.

POWIĄZANE KSIĄŻKI