CorelDRAW 2018 PL. Ćwiczenia praktyczne

CorelDRAW 2018 PL. Ćwiczenia praktyczne - Roland Zimek | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Roland Zimek
WYMIAR
10,98 MB
NAZWA PLIKU
CorelDRAW 2018 PL. Ćwiczenia praktyczne.pdf
ISBN
3781100363332

OPIS

CorelDRAW zawsze na czasie!W dziedzinie tworzenia rysunków wektorowych i projektowania CorelDRAW nie ma sobie równych. Jego twórcy już od trzydziestu lat rozwijają możliwości tego niesłychanie elastycznego i wygodnego w obsłudze programu, a użytkownicy korzystają z niego z niezmienną satysfakcją. Aplikacja doskonale nadaje się do przygotowywania plakatów, szyldów, wizytówek, rysunków technicznych, raportów, dyplomów czy broszur. Nowe narzędzia dostępne w wersji 2018 PL pozwalają uzyskać bardzo ciekawe efekty graficzne znacznie mniejszym nakładem pracy.Jeśli chcesz nauczyć się obsługi CorelDRAW albo sprawdzić, jak korzystać z nowości — Puentylizera, trybu rysowania symetrycznego, Cienia blokowego, Uderzenia lub PhotoCocktailu — sięgnij po książkę CorelDRAW 2018 PL. Ćwiczenia praktyczne i wykonaj serię inspirujących, jasno opisanych ćwiczeń, które wprowadzą Cię w świat tego programu. Dzięki nim szybko nauczysz się sprawnie manewrować między poleceniami, posługiwać się obiektami i dodawać do nich różne fantastyczne efekty, a Twoje rysunki nabiorą charakteru i zachwycą odbiorców!Postaw na CorelDRAW 2018 PL i rysuj profesjonalnie!Zapisywanie, otwieranie i drukowanie dokumentówRysowanie prostych obiektów i narzędzie UderzenieTransformacje obiektów i tworzenie kopii obiektówRysowanie symetryczne i kolejność obiektówWybieranie obiektów i grupy obiektówBlokowanie, wyrównywanie i rozkładanie obiektówZmiana kształtu obiektówPraca z tekstem i tabelamiWypełnienie jednolite, tonalne, deseniem, teksturą i postscriptoweKontury obiektów i okno Właściwości obiektuSzybkie wypełnianie części wspólnejPrecyzyjne rysowanie

Podręczniki szkolne, językowe, beletrystyka, książki dla dzieci, lektury, pomoce edukacyjne. Sprawdź naszą ofertę Jeśli chcesz nauczyć się obsługi CorelDRAW albo sprawdzić, jak korzystać z nowości — Puentylizera, trybu rysowania symetrycznego, Cienia blokowego, Uderzenia lub PhotoCocktailu — sięgnij po książkę CorelDRAW 2018 PL.

Autor / wykonawca / reżyser. Wydawca / producent.

POWIĄZANE KSIĄŻKI