Ale z naszymi umarłymi (książka audio)

Ale z naszymi umarłymi (książka audio) - Jacek Dehnel | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jacek Dehnel
WYMIAR
11,79 MB
NAZWA PLIKU
Ale z naszymi umarłymi (książka audio).pdf
ISBN
2894098791975

OPIS

„Do Europy — tak, ale razem z naszymi umarłymi”, pisała Maria Janion. Ta myśl stała się punktem wyjścia powieści Jacka Dehnela, w której trochę śmieszno, trochę straszno, a na pewno bardzo aktualnie.W pewnej krakowskiej kamienicy mieszka cały przekrój polskiego społeczeństwa. W tym Kuba i jego chłopak, Tomek. Kuba jest dziennikarzem. Wraz z ekipą telewizyjną trafia na cmentarz w Cikowicach pod Bochnią, skąd napływają informacje o napadach na groby i wykradzionych ciałach. Nie byłoby w tym może nic aż tak niezwykłego, gdyby nie jeden zagadkowy szczegół — nagrobne płyty zostały rozbite… od środka.I wtedy zaczyna się prawdziwe literackie szaleństwo! Kolejny cud nad Wisłą? Próba mająca zjednoczyć naród? Polska w ferworze! Medialna gorączka, polityczne oskarżenia i społeczne nastroje, od paniki po euforię. Tymczasem sytuacja stopniowo wymyka się spod kontroli… Bo są na świecie rzeczy, o których nie śniło się czytelnikom.Audiobook w interpretacji Łukasza Garlickiego.

Kuba jest dziennikarzem. Przeczytaj najlepsze recenzje czytelników książki „Ale z naszymi umarłymi" „Jacek Dehnel". Więcej 1 recenzji i ocen w bibliotece cyfrowej LitRes. Z ducha tej części wyrasta to dopowiedzenie, to tytułowe zastrzeżenie "tak, ale razem z naszymi umarłymi", czyniące z tytułu książki wielką, piękną formułę, w której zawierają się ... Maria Janion, autorka wielu dzieł poświęconych polskiej kulturze romantycznej, w książce Do Europy tak, ale razem z naszymi umarłymi - zbiorze szkiców i wywiadów - skupiła się na procesie rozpadu dotychczasowego kulturowego paradygmatu.

- Polska ksiegarnia w UK Zobacz koniecznie audiobook Ale z naszymi umarłymi (książka audio) w cenie 11.07 zł. Dostarczamy produkty w . Opis wydawnictwa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI