10 niesamowitych przygód Neli(wydanie 2, uzupełnione o kody QR)

10 niesamowitych przygód Neli(wydanie 2, uzupełnione o kody QR) - Nela Mała Reporterka | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Nela Mała Reporterka
WYMIAR
10,96 MB
NAZWA PLIKU
10 niesamowitych przygód Neli(wydanie 2, uzupełnione o kody QR).pdf
ISBN
6715306420214

OPIS

To nowe wydanie mojej pierwszej książki, do której dodałam kody QR z filmami z podróży :)Cześć, nazywam się Nela i mam osiem lat. Gdy miałam pięć lat, zaczęłam podróżować po świecie i nagrywać filmy. Moim idolem jest Steve Irwin i pragnę zostać prezenterką podróżniczką. Byłam w wielu ciekawych krajach na różnych kontynentach. Na przykład w Afryce zwiedziłam Etiopię, Zanzibar, Tanzanię i Kenię. W Azji – Tajlandię, Kambodżę, Malezję, Indonezję i Filipiny. W Ameryce Południowej – Peru, Boliwię i Chile. Zapraszam cię w niezapomnianą podróż. Opowiem o pięknych miejscach, które poznałam, i o fascynujących zwierzętach, które zobaczyłam. Świat jest cudowny i możesz oczami wyobraźni podróżować ze mną oraz przeżywać wspaniałe przygody!Nela Mała Reporterka - ma czternaście lat. Od piątego roku życia podróżuje po świecie i nagrywa reportaże ze swoich wypraw. W planach ma dalsze, niesamowite podróże po całym świecie.

Ocena ogólna. 1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars.

Burda Publishing Polska 10 niesamowitych przygód Neli Wydanie II uzupełnione o kody QR Mała Reporterka Nela. Oprawa: Gąbka: Wydanie: drugie: ISBN: 978-83-805-3576-3: EAN: 9788380535763: Liczba stron: 220: Format: 165x215mm: Cena ... To nowe wydanie mojej pierwszej książki, do której dodałam kody QR z filmami z podróży :) Cześć, nazywam się Nela i mam osiem lat.

POWIĄZANE KSIĄŻKI