WordPress 5 dla początkujących

WordPress 5 dla początkujących - Agnieszka Ciborowska | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Ciborowska
WYMIAR
4,95 MB
NAZWA PLIKU
WordPress 5 dla początkujących.pdf
ISBN
5575192691791

OPIS

Zatrudnij WordPressa na pełny etat!Opracuj najprostszą stronę w kwadrans......a bardziej zaawansowaną w kilka godzinUtwórz i edytuj wpisy oraz strony serwisuDostosuj wygląd stronyRozbuduj serwis o dodatkowe funkcjonalności dzięki wtyczkomMarzysz o własnej stronie internetowej, ale brakuje Ci umiejętności informatycznych? WordPress to popularne narzędzie, które umożliwi Ci zaistnienie w sieci! Przeznaczone pierwotnie do obsługi blogów, aktualnie jest używane przez miliony użytkowników do prowadzenia prostych stron internetowych, a przez korporacje do promocji oraz sprzedaży usług i produktów. WordPress nieustannie ewoluuje, a jego najnowsza wersja, rozbudowana o nowy edytor treści - Gutenberg, pomoże Ci w kilku krokach stworzyć nowoczesną stronę. Niezależnie od tego, czy marzysz o karierze profesjonalnego administratora serwisów internetowych, czy po prostu chcesz zaprezentować swoją firmę, twórczość lub własny projekt w internecie, z pewnością warto bliżej poznać ten CMS.Książka WordPress 5 dla początkujących pokaże Ci, jak szybko rozpocząć przygodę z tym systemem. Dowiesz się, od czego zacząć tworzenie strony, jak sprawnie tworzyć i formatować wpisy, dodawać do stron materiały graficzne, filmowe i dźwiękowe, tworzyć strukturę serwisu i definiować elementy nawigacyjne. Dzięki lekturze poznasz sposoby zarządzania komentarzami i użytkownikami oraz nauczysz się zmieniać ustawienia i aktualizować system, a także dodawać motywy i wtyczki. Dowiesz się nawet, jak pozycjonować i optymalizować stronę oraz sprawić, aby była przyjazna dla osób niepełnosprawnych. Uzupełnieniem książki jest przygotowany z myślą o początkujących administratorach stron zestaw ćwiczeń, które pomogą poznać WordPressa w praktyce.W książce między innymi:Szybka instalacja WordPressa i uruchamianie pierwszego serwisuTworzenie, edycja i formatowanie treści tekstowychOsadzanie zdjęć i treści multimedialnychMotywy, wygląd i hierarchia stron serwisuDodawanie i konfiguracja elementów nawigacyjnychZarządzanie użytkownikami i tworzenie stron posiadających wielu autorówRozbudowa strony o dodatkowe funkcjonalności - instalacja i konfiguracja wtyczekAktualizacje, dbanie o bezpieczeństwo systemu i ochrona przed spamemIntegracja strony z portalami społecznościowymiPodstawy CSS i HTMLZasady dostępności dla osób niepełnosprawnychPozycjonowanie i optymalizacja stronSerwis internetowy? Tylko z WordPressem 5!

Autorzy: Agnieszka Ciborowska, Jarosław Lipiński Wydawca: Helion Rok wydania: 2019 ISBN: 978-83-283-5558-3 Format: 158x235 Oprawa: miękka Stron: 352 Książka jest nowa. 59,00 zł >> 35,40 zł Informacje o WordPress 5 dla początkujących - 8297236554 w archiwum Allegro.

Przekonaj się sam! Wordpress to potężne narzędzie dające ogrom możliwości. Kurs Wordpress dla początkujących jest idealnym rozwiązaniem jeśli chcesz zaistnieć w sieci i zwiększyć sprzedaż swoich produktów lub usług.

POWIĄZANE KSIĄŻKI