Michelle Obama. Co w życiu ważne

Michelle Obama. Co w życiu ważne - Michelle Obama | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Michelle Obama
WYMIAR
11,21 MB
NAZWA PLIKU
Michelle Obama. Co w życiu ważne.pdf
ISBN
3656964923568

OPIS

"Michelle Obama. Co w życiu ważne" to zbiór ponad 170 pełnych mądrości i afirmacji życiawypowiedzi Michelle Obamy na temat edukacji, równości, rodziny i związków, polityki, wiary w siebie i sukcesu.Jako Pierwsza Dama Stanów Zjednoczonych wykorzystała swoją pozycję do rozpowszechnienia swoich przekonań i pomocy innym.Inteligencja, hojność, siła, odwaga, pewność siebie i ciężka praca to cechy, które określają Michelle Obamę.Książka ta jest inspirującą propozycją, która pokazuje, czym powinniśmy się kierować i jak postępować, żeby żyć szczęśliwie i skupić się na tym, co w życiu jest naprawdę ważne.

CO W ŻYCIU WAŻNE, MICHELLE OBAMA - 8213332538 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2019-11-30 - cena 14,66 zł Michelle Obama.

Co w życiu ważne to zbiór ponad 170 pełnych mądrości i afirmacji życia wypowiedzi Michelle Obamy na temat edukacji, równości, rodziny i związków, polityki, wiary w siebie i sukcesu. Jako Pierwsza Dama Stanów Zjednoczonych wykorzystała swoją pozycję do rozpowszechnienia swoich przekonań i pomocy innym. Michelle Obama, Co w życiu ważne - opis produktu: Michelle Obama.Co w życiu ważne to zbiór ponad 170 pełnych mądrości i afirmacji życia wypowiedzi Michelle Obamy na temat edukacji, równości, rodziny i związków, polityki, wiary w siebie i sukcesu. "Michelle Obama.

POWIĄZANE KSIĄŻKI