Jutro zaczyna się dziś

Jutro zaczyna się dziś - Roma J. Fiszer | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Roma J. Fiszer
WYMIAR
4,99 MB
NAZWA PLIKU
Jutro zaczyna się dziś.pdf
ISBN
4750394203970

OPIS

Słowa i czyny ranią, lecz zawsze można zawrócić ku prawdziwej miłości…Ksawery przestaje widzieć dokoła siebie cokolwiek poza pracą. Nie widzi nawet tego, że jego żona Sonia, rozgoryczona lekceważeniem jej tęsknot i marzeń, wikła się w niebezpieczną grę. Kiedy spróbuje o Sonię zawalczyć, jest już za późno. Wkrótce otrzymuje od niej list, zawierający wyrok na ich związek…Mężczyzna, odbudowując relacje z córką, Pauliną, przypadkiem odkrywa w niej talent, o jakim oboje rodzice nie mieli pojęcia. Ten fakt, a także przeżyty z córką „kaszubski Armagedon”, dadzą mu nadzieję, że lepsze jutro może zacząć się jeszcze dziś. Wystarczy wyjść mu naprzeciw…Bolesny cierń można wyciągnąć także z serca.

Nie widzi nawet tego, że jego żona Sonia, rozgoryczona lekceważeniem jej tęsknot i marzeń, wikła się w niebezpieczną grę. Kiedy spróbuje o Sonię zawalczyć, jest już za późno.

54 (Red.) W Krajowym Forum Duszpasterstwa Młodzieży z archidiecezji częstochowskiej uczestniczył ks. Adam Polak, diecezjalny duszpasterz młodzieży, wraz z przedstawicielami m.in.

POWIĄZANE KSIĄŻKI