Jutro zaczyna się dziś

Jutro zaczyna się dziś - Roma J. Fiszer | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Roma J. Fiszer
WYMIAR
9,39 MB
NAZWA PLIKU
Jutro zaczyna się dziś.pdf
ISBN
4655893489490

OPIS

Słowa i czyny ranią, lecz zawsze można zawrócić ku prawdziwej miłości…Ksawery przestaje widzieć dokoła siebie cokolwiek poza pracą. Nie widzi nawet tego, że jego żona Sonia, rozgoryczona lekceważeniem jej tęsknot i marzeń, wikła się w niebezpieczną grę. Kiedy spróbuje o Sonię zawalczyć, jest już za późno. Wkrótce otrzymuje od niej list, zawierający wyrok na ich związek…Mężczyzna, odbudowując relacje z córką, Pauliną, przypadkiem odkrywa w niej talent, o jakim oboje rodzice nie mieli pojęcia. Ten fakt, a także przeżyty z córką „kaszubski Armagedon”, dadzą mu nadzieję, że lepsze jutro może zacząć się jeszcze dziś. Wystarczy wyjść mu naprzeciw…Bolesny cierń można wyciągnąć także z serca.

Pobierz 'Jutro zaczyna się dziś' w formacie mp3. Sprawdź też inne audiobooki.

Niezauważalne lub prawie niezauważalne ślady używania. Książkę ciężko odróżnić od nowej pozycji. Jutro zaczyna się dziś (6072953) - Roma J.Fiszer - Książka, recenzja, streszczenie Jutro zaczyna się dziś Roma J.Fiszer.

POWIĄZANE KSIĄŻKI