Tatry polskie i słowackie z dzieckiem

Tatry polskie i słowackie z dzieckiem - Marlena Woch | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marlena Woch
WYMIAR
6,75 MB
NAZWA PLIKU
Tatry polskie i słowackie z dzieckiem.pdf
ISBN
4468163400110

OPIS

Łatwe i bezpieczne trasy dla dzieci i dla dorosłychNasza rodzina niczym się nie różni od waszej. Mieszkamy z dala od gór, ale jeździmy w nie tak często, jak tylko możemy. Wspólny czas w górach to nie tylko bezcenne chwile w gronie najbliższych, ale również aktywność na świeżym powietrzu, z dala od telewizora i komputera.Możecie spełniać swoje górskie marzenia tak samo jak my, wystarczy się odważyć. Dacie radę!Tym razem chcemy pokazać wam Tatry, nie tylko po polskiej, ale również po słowackiej stronie. Przygotowaliśmy łatwe i trudniejsze trasy, żeby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Przedstawiamy również nasze pomysły na kilkudniowe wycieczki, dzięki którym poczujecie niepowtarzalny klimat nocowania w tatrzańskich schroniskach.Do zobaczenia na szlaku!Jeśli nie masz dzieci, ale lubisz łatwe górskie wycieczki – ta książka również jest dla ciebie!Szczegółowe opisy tras po polskiej i słowackiej stronie TatrPropozycje spacerów i wycieczek jedno- i kilkudniowychTrasy, które pokonacie z wózkiemSzlaki o różnych stopniach trudności dla małych i dużychSprawdzone atrakcjePolecane miejsca noclegowePolecamy również Góry z dzieckiem – wycieczki po polskich górach dla całej rodziny!

... Książka Tatry polskie i słowackie z dzieckiem + mapa autorstwa Woch Marlena, Woch Mariusz , ... W ten oto sposób najpierw powstał przewodnik „ Góry z dzieckiem ", a później „ Tatry polskie i słowackie z dzieckiem ". W swoim posiadaniu mam tę drugą pozycję i jestem nią absolutnie zachwycona, ponieważ stanowi niezwykle bogate kompendium wiedzy, zarówno dla tych, którzy pragną chodzić po górach z dziećmi, jak i dla ... Jeśli planujecie wycieczkę w Tatry Słowackie z dzieckiem to koniecznie pojedźcie także nad Popradzki Staw i Szczyrbskie Jezioro.

Ta najpopularniejsza to oczywiście kolejka na Kasprowy Wierch. Na szczycie czeka schronisko i inne atrakcje - więcej dowiecie się tutaj.

POWIĄZANE KSIĄŻKI