Tatry polskie i słowackie z dzieckiem

Tatry polskie i słowackie z dzieckiem - Marlena Woch | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marlena Woch
WYMIAR
12,67 MB
NAZWA PLIKU
Tatry polskie i słowackie z dzieckiem.pdf
ISBN
1805683339892

OPIS

Łatwe i bezpieczne trasy dla dzieci i dla dorosłychNasza rodzina niczym się nie różni od waszej. Mieszkamy z dala od gór, ale jeździmy w nie tak często, jak tylko możemy. Wspólny czas w górach to nie tylko bezcenne chwile w gronie najbliższych, ale również aktywność na świeżym powietrzu, z dala od telewizora i komputera.Możecie spełniać swoje górskie marzenia tak samo jak my, wystarczy się odważyć. Dacie radę!Tym razem chcemy pokazać wam Tatry, nie tylko po polskiej, ale również po słowackiej stronie. Przygotowaliśmy łatwe i trudniejsze trasy, żeby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Przedstawiamy również nasze pomysły na kilkudniowe wycieczki, dzięki którym poczujecie niepowtarzalny klimat nocowania w tatrzańskich schroniskach.Do zobaczenia na szlaku!Jeśli nie masz dzieci, ale lubisz łatwe górskie wycieczki – ta książka również jest dla ciebie!Szczegółowe opisy tras po polskiej i słowackiej stronie TatrPropozycje spacerów i wycieczek jedno- i kilkudniowychTrasy, które pokonacie z wózkiemSzlaki o różnych stopniach trudności dla małych i dużychSprawdzone atrakcjePolecane miejsca noclegowePolecamy również Góry z dzieckiem – wycieczki po polskich górach dla całej rodziny!

Ilość: - LUB - Do listy życzeń Do porównania 0 recenzji ... Łatwe i bezpieczne trasy dla dzieci i dla dorosłych Nasza rodzina niczym się nie różni od waszej. Mieszkamy z dala od gór, ale jeździmy w nie tak często, jak tylko możemy.

Łatwe i bezpieczne trasy dla dzieci i dla dorosłych Nasza rodzina niczym się nie różni od waszej. Mieszkamy z dala od gór, ale jeździmy w nie tak często, jak tylko możemy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI