Nóż. Cykl Harry Hole. Tom 12 (książka audio)

Nóż. Cykl Harry Hole. Tom 12 (książka audio) - Jo Nesbo | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jo Nesbo
WYMIAR
7,28 MB
NAZWA PLIKU
Nóż. Cykl Harry Hole. Tom 12 (książka audio).pdf
ISBN
4968595707643

OPIS

Harry Hole wrócił do punktu wyjścia: znowu pije, Rakel wyrzuciła go z domu, ponownie mieszka przy Sofies gate. Pewnego dnia budzi się z obezwładniającym kacem, a na dłoniach i ubraniu ze zdumieniem spostrzega ślady krwi. Kompletnie nic nie pamięta z minionej nocy…Harry wiele przeżył, ale nawet on nie jest gotowy na koszmar, jaki zgotował mu los. Policjant musi zmierzyć się nie tylko ze starym, śmiertelnym wrogiem, ale i ze swoim osobistym piekłem. Czyta: Mariusz BonaszewskiCzas nagrania: 1 186 min

Jesteś ciekaw, co spotka tego niepokornego bohatera w "Nożu"? Kolejne lata na karku, a Hole wraca do punktu wyjścia. Są takie nazwiska pisarzy, które miłośnikom kryminałów znać wypada. Co więcej, wypada, ale też przede wszystkim warto przyjrzeć się bliżej twórczości takich autorów.

Cykl Harry Hole. Tom 12 - Harry Hole wrócił do punktu wyjścia: znowu pije, Rakel wyrzuciła go z domu, ponownie mieszka przy Sofies gate.

POWIĄZANE KSIĄŻKI