Nóż. Cykl Harry Hole. Tom 12 (książka audio)

Nóż. Cykl Harry Hole. Tom 12 (książka audio) - Jo Nesbo | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jo Nesbo
WYMIAR
10,63 MB
NAZWA PLIKU
Nóż. Cykl Harry Hole. Tom 12 (książka audio).pdf
ISBN
4725935359460

OPIS

Harry Hole wrócił do punktu wyjścia: znowu pije, Rakel wyrzuciła go z domu, ponownie mieszka przy Sofies gate. Pewnego dnia budzi się z obezwładniającym kacem, a na dłoniach i ubraniu ze zdumieniem spostrzega ślady krwi. Kompletnie nic nie pamięta z minionej nocy…Harry wiele przeżył, ale nawet on nie jest gotowy na koszmar, jaki zgotował mu los. Policjant musi zmierzyć się nie tylko ze starym, śmiertelnym wrogiem, ale i ze swoim osobistym piekłem. Czyta: Mariusz BonaszewskiCzas nagrania: 1 186 min

To nie jest wyidealizowany bohater, tylko człowiek z krwi i kości, który ma lepsze i gorsze dni ... Cykl Harry Hole. Tom 12 (książka audio) - Wysyłka 4,99 zł | BEZPŁATNIE przy zamówieniu od 69,99 zł Ocena 4,5 / 5 778 opinii.

Harry Hole. Tom 12 - Nesbo Jo - Kup książkę w niskiej cenie na Livro.pl.

POWIĄZANE KSIĄŻKI