Nie chcę być mały

Nie chcę być mały - praca zbiorowa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
12,16 MB
NAZWA PLIKU
Nie chcę być mały.pdf
ISBN
1475806512397

OPIS

Dla przedszkolaków i młodszych szkolniaków. Doskonała książka obrazkowa dla małych ludzi, którzy nie chcą być tacy mali! Czy słyszeliście kiedyś, jak Wasze dziecko woła: O nie! Nie chcę być ...!Bohater tej książki oznajmia:O nie! Nie chcę być mały!Chcę być duży, i to już!Marzy o tym, by być tak wysokim, jak jego przyjaciele, a nawet jak starszy brat. Jednak kiedy jego ulubiony miś ląduje na drzewie, nawet duuuży kolega nie może go dosięgnąć. Czy przy odrobinie pomocy uda im się odzyskać pluszaka? Zabawna i inspirująca opowieść o nauce kochania tego, kim jesteśmy. Bez względu na rozmiar.W książkach "Nie chcę..." ważne jest:- budowanie poczucia własnej wartości- rozumienie emocji- wsparcie w relacjach z rówieśnikami

podlewał się jak kwiat w doniczce, chodził na szczudłach czy wystawiał się na promienie słoneczne. "Nie chcę być mały to świetna opowieść o tym, że nie warto przejmować się swoim wzrostem.Nawet, jeżeli jest się niskim, można mieć wspaniałych przyjaciół i wpadać na genialne pomysły. Ilustracje zachwycą każde dziecko i rodziców, a rymowany tekst łatwo wpadnie w ucho." Książka Nie chcę być mały - Anderson Laura Ellen Dla przedszkolaków i młodszych szkolniaków.

Nie chcę być mały praca zbiorowa. Wydawca: Papilon.

POWIĄZANE KSIĄŻKI