Jak być szczęśliwszym

Jak być szczęśliwszym - Paul Jenner | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Paul Jenner
WYMIAR
8,55 MB
NAZWA PLIKU
Jak być szczęśliwszym.pdf
ISBN
4850607494150

OPIS

Prosty poradnik szczęśliwego życiaKażdy człowiek pragnie szczęścia. Wszyscy chcemy być zadowoleni, wolni od niepokoju i stresu.Dużo łatwiej to powiedzieć, niż zrealizować. Postanowienie dążenia do szczęścia to pierwszy krok do lepszego życia, a ten przystępny przewodnik pokazuje, jak można to postanowienie realizować, podchodząc do życia z humorem i gracją.Poznaj dobrodziejstwa pozytywnego myślenia, wspaniałomyślności i wdzięczności, jak również zasady właściwego odżywiania i zdrowszego stylu życia. Staraj się o spokój wewnętrzny, a satysfakcjonujący seks niech ci także przysparza „szczęściodajnych związków chemicznych”. Różne ćwiczenia i wskazówki zawarte w tej książce oparte są na wynikach badań naukowych. Wzmocnią one twój entuzjazm i zmotywują do wdzięczności, w wyniku czego będziesz szczęśliwszy.

Każdy człowiek zastanawia się jak żyć aby być szczęśliwym . Na to pytanie odpowiedział wybitny polski pisarz epoko oświecenia ? Jan Kochanowski.

Aby Ci pomoc omówimy pięć zasad, które sprawią, że będziesz dobrze prosperować, a nie tylko żył w szarości. Nauczysz się, jak czuć się szczęśliwym z dnia na dzień, stać się bardziej skupionym i ... Trwałe szczęście nie opiera się wyłącznie na osiągnięciach lub dobrach materialnych.

POWIĄZANE KSIĄŻKI